Video: Täispikk joogatund, juhendab Jocke Salokorpi aka Ashtanga Monkey

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. oktoober 2016 kell 10:32jockePühapäeva (ja tegelikult iga päeva) on mõnus alustada iseendale pühendudes ning üks võimalus selleks on harrastada joogat. Jocke Salokorpi on Tallinna Ashtanga Jooga asutaja – see on esimene kool, mis õpetab Eestis Ashtanga joogat (asut. 2007). Enam kui kümneaastase joogale pühendumise jooksul on Jocke õppinud seda mitte liiga tõsiselt võtma: “See on suurepärane tööriist, lihtsalt õpi seda kasutama… ja tunne rõõmu seda tehes.” Jocke on ka rahvusvahelise fitness jooga kontseptsiooni YOGAFUNC looja. Hetkel on Jocke üles ehitamas uut joogakooli kontseptsiooni, mis astub esimesed sammud Eestis 2016.*- aasta sügisel ning kui aeg on küps, võib seda kontseptsiooni ning Jocke poolt loodud tunde leida ka mujal maailmas. Mis selle kontseptsiooni nimi on? Ashtanga Monkey International (rahvusvaheline ashtanga pärdik). 

 

Täna pakume teile vaatamiseks/ kaasa tegemiseks Jocke joogatundi. Video on küll inglise keeles, aga juhendid väga lihtsad ja selged, nii et ka kehakeele abil on võimalik kõigest kergesti aru saada.

 

Miks aga härra Salokorpi Telegramiga koostööd alustas, saad lugeda meie 5. paberajakirjast, mis on üle Eesti saadaval alates 19. oktoobrist (lisaks alates täna pärastlõunast Järve keskuse Eliksiiris, õhtul Nordea kontserdimajas toimuval Snatam Kauri kontserdil ja alates esmaspäevast Kunderi tänava HeadShopis).

Telegram_nr5_esikas

 

Vaata/uuri lisaks: Ashtanga Yoga Tallinn

Foto: erakogu

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt