Nagu hull mees baaris: Gatesi uus raamat räägib maailma globaalsest ülevõtmisest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. mai 2022 kell 17:54Foto: ekraanikuva

Sõltumatu ajakirjanik James Corbett teeb ülevaate Bill Gatesi raamatu “Kuidas ennetada järgmist pandeemiat” sisust oma podcast’is “The Corbett Report”. “See on nii räige, iiveldamaajav, naeruväärne, absurdne ja ärritav, nagu võibki oodata,” ütleb ta, et sellisel lähenemisel pole kindlasti mingit meditsiinilist ega teaduslikku väärtust ning tegu on segadusse ajava raamatuga isegi propagandistlikust vaatenurgast. Gatesi eesmärk on teha avalikkus relvituks ja valmistada meid ette leppima päevakorraga, mida Bill ja tema liitlased tahaksid maailmale peale suruda. Lõppkokkuvõttes seisneb see avalikkuse üldise toetuse – või vähemalt üldsuse arusaava suhtmise – saavutamises loodava bioohutuse tegevuskava suhtes, ütleb Corbett. Vahendab dr Mercola. 

 

Teine Gatesi raamatu arvustaja, majandusteadlane Jeffrey Tucker, annab sama negatiivset tagasisidet:

“Kujutage ette, et istute baaris ja teie kõrvale baaripukile maandub üks jutukas tüüp, kes on otsustanud, et maailmas on midagi valesti – see võib-olla täiesti suvaline asi, aga sellest hoolimata on tal lahendus olemas.

Esialgu võib tema jutt tunduda huvitav, aga pikkamööda saate aru, et ta on tegelikult hull. Tema põhivaatepunkt on vale ja seega on valed ka tema lahendused. Aga ta teeb sulle kogu aeg uued joogid välja ning sa lepid sellega. Igal juhul on hommikuks kõik meelest läinud.

Siis aga mõistad, et ta on üks maailma rikkamaid mehi, kes tõmbab niite koos paljude maailma võimsaimate inimestega. Nüüd oled ärevil. Lühidalt, just selline tunne on lugeda Bill Gatesi uut raamatut “Kuidas ennetada järgmist pandeemiat”.”

 

Gates GERM-i meeskond

Nüüdseks olete ilmselt kuulnud, et Maailma Terviseorganisatsioon püüab haarata kontrolli ülemaailmse pandeemia jälgimise ja reageerimise ning lõpuks ka kõigi tervishoiuotsuste üle. Aga kas teadsite, et Bill Gates, WHO suurim rahastaja (kui ühendada tema sihtasutuse ja GAVI rahastamine), kavatseb selles ülevõtmises samuti võtmerolli mängida?

Gates selgitab Corbetti aruande alguses olevas videos, et ta loob WHO jaoks pandeemiale reageerimise meeskonda, mida nimetatakse ülemaailmseks epideemiareageerimiseks ja mobiliseerimiseks (Global Epidemic Response & Mobilization) või GERM-i meeskonnaks. See meeskond koosneb tuhandetest WHO pädevusse kuuluvatest meditsiiniekspertidest ja see jälgib riike ja teeb otsuseid selle kohta, millal peatada kodanikuvabadused, et vältida haiguse levikut.

Kui COVID-19 on meile üldse midagi õpetanud, siis seda, et viiruse leviku peatamine on enam-vähem võimatu, hoolimata sellest, kui karmid reeglid on. Samal ajal on piirangute ja ettevõtete sulgemiste kõrvalmõjud mitmesugused.

Inimeste tervis on kannatanud tervishoiu puudumise tõttu. Depressioon ja enesetapud on hüppeliselt kasvanud. Majandused on kukkunud. Vägivaldne kuritegevus on kasvanud. Tucker juhib tähelepanu ka Gatesi pandeemia ennetamise pla

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt