Bill Gatesi fond annetab raha Hiina teadlaste värbamiseks, et “plaandeemiatega” tegeleda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. august 2022 kell 9:09Foto: Wikimedia Commons / United States Department of Health and Human Services

Kui peavoolu usku massid peavad Hiina Rahvavabariiki Ameerika Ühendriikide strateegiliseks vastaseks, siis Bill Gatesil näib olevat Pekingiga vähem probleeme. Pigem tundub, et miljardär toetab sealset režiimi.

 

Bill ja Melinda Gatesi sihtasutus aitab rahastada Hiina Kommunistliku Partei teadus- ja tehnoloogiaministeeriumi, toetades sellega Hiina režiimi püüdlusi meelitada ligi välisteadlasi, et edendada Hiina teaduse arengut. Organisatsiooni veebisaidi andmetel määras Microsofti moguli sihtasutus juunis Hiina teadus- ja tehnoloogiaministeeriumi välistalendiuuringute keskusele 100 000 dollari suuruse toetuse.

Väidetavalt on raha vaja pandeemiaks valmisoleku ja reageerimise foorumi korraldamiseks. See keskenduks “ressursside kasutamisele ülemaailmse tervise parandamiseks ja haavatava elanikkonna toetamiseks, keda pandeemia on ebaproportsionaalselt mõjutanud”. Foorum on seotud Zhongguancuni foorumiga, Hiina kommunistliku partei peetava tehnoloogiakonverentsiga Pekingis, kus esinevad kõrged valitsusametnikud, sealhulgas president Xi Jinping.

 

Lõpuks on kogu see värk täielik teater

Gatesi fondi otsus rahastada Hiina teadus- ja tehnoloogiaministeeriumi välistalentide uurimiskeskust sobitub ideaalselt kokku kogu koroona plaandeemia pettusega. Loodi ju üheskoos Ameerika ja Hiina “teadlaste” rahvusvahelise koostöö raames müüt Wuhanist liikvele läinud nähtamatust vaenlasest, keda saab ravida ainult püha veega.  Ja tasub toonitada, et püha vesi toimib ainult siis, kui kõik seda võtavad.

Kuigi peavoolumeedia ja conspiretard uudistekanalid levitavad juba pikemat aega müüti, et “viirus pääses liikvele laborist”, siis tegelikkuses on tegemist mitmetasandilise pettusega, mis tähendab, et seda viirust pole kunagi isoleeritud. See omakorda tähendab, et puuduvad tõendid, et viirus üldse eksisteeriks.

Dr Wu Zunyou, Hiina haiguste kontrolli ja ennetamise keskusest on ametlikult öelnud NBC-le, et “nad ei ole seda viirust mitte kunagi isoleerinud”:

 

Vanameedia on alates koroonapettuse algusest korduvalt teatanud, et Hiina kommunistlik partei on “blokeerinud viiruse päritolu uurimise ja määranud juhtivatesse uurimisrollidesse lääne teadlased, kellel on Hiinaga kompromiteerivad sidemed”, aidates nõnda endiselt elus hoida müüti viirusest ja pandeemiast. Tegelikkuses pole mitte mingit pandeemiat olnud ning kõik jutud “laborist liikvele läinud viirusest” on puhas jama.

Vaata täispikka videot:

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt