Milliseid kriise maailma jaoks plaanitakse ja kuidas nendeks valmistuda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. juuli 2022 kell 10:53



Milliseid kriise on oodata ja kes nendeks valmistuvad? Kas varuda toitu selle pärast, et äkki saab kõik poest otsa või selle pärast, et hinnad tõusevad? Kas kasvatada toitu ise? Kas elada linnas või maal? Need ja paljud teised küsimused on viimasel ajal ilmselt paljudele pähe kerkinud. Kuigi elada tasub iseenda rahulikus reaalsuses (st olles sõltumatu välisest, sest sa saad muuta ainult iseennast), on hea kursis olla, mis teiste inimeste peades ja nende loodud organisatsioonides toimub.

Hea ülevaate tegi hiljuti oma lehel dr Mercola, kes toob välja ka, milliseid toiduaineid ja miks varuda.

 

Toidu-, energia- ja majanduskriise valmistatakse ette kindlaksmääratud plaani järgi, täpselt nii nagu COVID-i plaandeemia kava  “Event 201” ajal ette kuulutati. Rockefelleri sihtasutus on olnud silmapaistev tegija “süvariigi” plaanide elluviimisel. Sihtasutus oli ürituse “Event 201” sponsor, mille käigus osalejad harjutasid kõike, mis hiljem juhtus, ning nad on avaldanud ka vähemalt kolm aruannet, mis kirjeldavad Maailma Majandusfoorumi (WEF) The Great Reset erinevaid agendasid. Veel varem avaldas Rockefelleri sihtasutus aruande pealkirjaga “Tehnoloogia ja rahvusvahelise arengu tuleviku stsenaariumid”, milles nad esitasid “Lockstep” stsenaariumi – koordineeritud ülemaailmne vastus surmavale pandeemiale. Selles dokumendis kirjeldatud stsenaarium vastab paljudele meie lähimineviku üksikasjadele.

2020. aasta aprillis avaldas Rockefelleri sihtasutus COVID-19 testimise tegevuskava, mis sätestas püsiva järelevalve ja sotsiaalse kontrolli struktuuri strateegilise raamistiku, mis piirab tõsiselt isiklikku vabadust ja valikuvabadust. Fondi 2020. aasta juuli aruanne aga kuulutab toidupuuduse ja näljahäda reaalsuseks ning kirjeldab, kuidas nad kavatsevad toiduvarustuse ja tarneahela üle kontrolli haarata võrdsuse, õigluse ja keskkonnakaitse taotluse varjus. Nende plaanide eest vastutav ülemaailmne tehnokraatlik kamp ei varjagi oma plaane. Nad teatavad neist eelnevalt mitmel viisil, nii kriisiõppuste kui ka tegevuskavade avaldamisega.

Operatsioon Lockstep

2010. aastal avaldas Rockefelleri sihtasutus aruande pealkirjaga “Tehnoloogia ja rahvusvahelise arengu tuleviku stsenaariumid”, milles nad esitasid “Lockstep” stsenaariumi – koordineeritud ülemaailmse vastuse surmavale pandeemiale. Kuigi viiruse nimi ja päritolu on erinevad, vasta

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt