Cameron käskis parteikaaslastel end Twitteris talitseda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. märts 2013 kell 17:14 

BNS vahendab, et Briti peaminister David Cameron hoiatas oma parteikaaslastest seadusandjaid, et nad ei võtaks Twitteris sõna konservatiivide kasina toetuse ja Cameroni juhtimisstiili teemal.

 

Cameron ja tema partei uus strateeg Lynton Crosby, kes aitas Austraalias John Howardil neljad valimised võita, ütlesid tooridest seadusandjatele, et nad ohustavad sõnavõttudega oma väljavaateid 2015. aasta valimistel. Ajalehe Daily Mail andmeil on tavasaadikud Cameroni kantselei sõnul “osalejad, mitte kommentaatorid”, viidates mitmele “segavale” sõnavõtule mikroblogis.

Arvamusküsitlus näitas nädalavahetusel, et konservatiivide toetus langes 27 protsendile, ning toorid saavutasid alandava kolmanda koha hiljutistel vahevalimistel, mille nad võita lootsid.

 

Arvestades jätkuvat majandussurutist on seadusandjad Cameroni juhioskusi üha häälekamalt kritiseerima hakanud. Kuid tundus, et seadusandjad jäid peaministri Twitteri-teemaliste manitsuste suhtes kurdiks. Parlamendisaadik Sarah Wollaston, kes on nurisenud, et Cameroni siseringis annavalt liialt tooni kõrgklass, mehed ja valged, tegi Twitteris avalduse, kus keeldus kuulekalt vaikimast.

“Ma ei saa “osaleda”, kui mul ei ole vabadust “kommenteerida”, isegi kui see on juhile mõnikord ebamugav,” ütles ta oma Twitteri kontol.

 

Allikad: BNS, Huffington Post, BBC News

Toimetas Õnne Puhk

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt