Glenn Beck: Bostoni pommide taga võib olla hoopis araablane

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. aprill 2013 kell 23:07 

USA raadio- ja telesaatejuht ning poliitikakommentaator Glenn Beck lubas esmaspäeval tulla avalikkuse ette tema teada tõelise pommipanijaga, keda valitsus varjab, olles lavastanud süüdi tšetšeeni rahvusest vennad. Beck väidab nüüd, et tal on allikad kongressis, kes kinnitavad, et Bostoni terroriakti esimene kahtlusalune Abdul Rahman Ali Al-Harbi saadetakse maalt välja tõestatud terroristliku tegevuse tõttu.

 

Kahe Föderaalse Juurdlusbüroo (FBI) allika sõnul vahistati Abdul Rahman Ali Al-Harbi esmaspäeval, 15. aprillil pärast seda, kui ta oli plahvatuse käigus viga saanud. Rahvusliku terrorismi vastane keskus (National Counterterrorism Center ehk NCTC) kommenteeris TheBlaze’ile, et Al-Harbi Massachusettsi korter otsiti esmaspäeva öösel läbi ja sealt leitu võeti kaasa.

Teisipäeva pärastlõunaks oli NCTC koostanud kahtlusalusele toimiku, millesse märgiti, et Al-Harbi saadetakse maalt välja INA (Immigration and Nationality Act) paragrahvi 212 3b järgi, mis tähendab tõestatud terroristlikku tegevust. TheBlaze’i allika kohaselt kohaldatakse 3b-d vaid juhul, kui on olemas kindlad tõendid.

Kongresmen Jeff Duncan kommenteeris väljaandele, et tal on saudiaraablasest mehe kohta üksikasjalik informatsioon ning kinnitas kuulujuttu, et Al-Harbi saadetakse maalt välja INA paragrahvi 212 3b järgi.

Kuigi kongressi allikad on infot kinnitanud, on USA valitsus seda eitanud või keeldunud selleteemalistele küsimustele vastamast. Samas oli Barack Obama administratsioonil eelmisel nädalal mitu kohtumist Saudi Araabia võtmeisikutega.

Al-Harbi staatus seoses Bostoni maratoni plahvatustega hakkas sündmuste käigus iga päev muutuma. Alguses oli ta kahtlusalune, siis uurimisalune, siis tunnistaja ja lõpuks ohver. Ning nüüd, mil vennad Tsarnajevid on kas tapetud või vahi all, ignoreeritakse Al-Harbi teemat täielikult.

Glenni arvates on süüdlane pigem Al-Harbi kui Tsarnajevid ja tema arvates tuleb inimestel nõuda, et teda riigist välja ei saadetaks, sest muidu ei pääse õiglus kunagi võidule.

Beck selgitas, et Ameerika Ühendriikide ja Saudia Araabia valitsuse vahel on juba pikemat aega olnud salapärane side. Ta tõi välja, et mõned päevad pärast 9/11 lendasid rikkad saudiaraablased koos mitme bin Ladeni pereliikmega USA-sse, ilma et neilt oleks mingeid küsimusi küsitud. “Bushi administratsioon tõrjus kõiki küsimusi, mis puudutasid saudiaraablaste seotust 9/11-ga, kuigi viisteist üheksateistkümnest kaaperdajast olid saudid,” ütles saatejuht.

Ta lisas: “USA ja Saudi-Araabia vahel on suhe, mida ei taheta puudutada, millest Ameerika üldsus midagi ei tea. Abdul Rahman Ali Al-Harbi on selle värskeim näide.”

 

Allikas: Glenn Beck

Loe lisaks: Global Dispatch, Shoebat, WND

Foto: glennbeck.com

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt