Saatejuht Glenn Beck: Valitsus varjab Bostoni plahvatuse tegelikku süüdlast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. aprill 2013 kell 21:216a00d8341e6b2153ef0120a92e6216970b-800wi

USA raadio- ja telesaatejuht ning poliitikakommentaator Glenn Beck väidab, et tal on tõendeid, et valitsus teab, kes oli tegelikult Bostoni pommirünnaku taga. Allolevas videos ütleb Beck, et president Barack Obamal on esmaspäevani aega, et seda tunnistada või ta paljastab oma saates selle vandenõu tegelikud tõendid.

 

Beck ütleb, et käesolev juhtum kuulub viimase neljakümne aasta sündmuste hulgas TOP5 hulka, olles teisel kohal pärast 9/11 sündmusi. Ta ütleb, et USA seisab teelahkmel ja on jäänud kaks võimalust: kas päästa riik või seda ootab hukk. Beck väidab, et valitsus teab, kes on plahvatuse taga tegelikult.

“Me teame, kes see saudiaraablane on,“ ütleb Beck, kutsudes valitsust üles tulema selle infoga välja enne, kui tema seda oma saates teeb. “Teil on aega esmaspäevani,“ ütleb Beck. “Me teame, kes see mees on – ta on väga paha-paha-paha mees,“ rõhutab ta, lisades, et praegu ei saa keegi aru, millest ta räägib, aga esmaspäeval on kõik selge. “Keegi Washingtonis saab aru, millest ma räägin,“ kordab ta.

“Ma ei blufi, ma luban seda,“ ütleb ta. “Tõde peab välja tulema! Minu mõõt on täis saanud sellest, mis te teete meie riigiga,“ ütleb ta. “Ma arvasin, et olen kõike näinud. Ma arvasin, et usaldan oma valitsust… Oh ei. Enam sügavamale ei saa vajuda. Neil on aega kuni esmaspäevani.” Siinkohal tasub mainida, et 9/11 ja Sandy Hooki sündmuste puhul on Beck olnud valitsuse ametliku teooria pooldaja. Samas on paljud ameeriklased seisukohal, et võib-olla tahab saatejuht selle triki abil lihtsalt oma reitingut tõsta.

 

Vaata Glenn Becki avaldust:


 

 

Kas Obama mätsib kinni Saudi-Araabia seotust Bostoni pommitamisega?

Saudiaraablasest “uurimisalune isik”, keda arvatakse olevat seotud Bostoni maratoni pommidega, saadetakse järgmisel nädalal Ameerika Ühendriikidest välja “riikliku julgeoleku põhjustel”. Info edastas terrorismiekspert, kelle arvates on selline asjade käik väga ebatavaline, eriti kuna neljapäeval toimus plaaniväline kohtumine president Obama ja Saudi Araabia välisministri prints Saud al-Faisali vahel.

 

Kongresmen Jeff Guncan küsis sisejulgeolekuministri Janet Napolitano käest, miks saadetakse “julgeoleku põhjustel” riigist välja saudiaraablane, keda kahtlustatakse seotuses Bostoni maratonil juhtunuga. Napolitanol ei ole enda sõnul andmeid selle kohta, et meest hakatakse riigist välja saatma.

 

 

Loe pikemalt Infowars.com’ist.

Loe saudiaraablase kohta lisaks: Media Matters, The Blaze, Breitbart, WND 

 

Glenn Lee Beck on Ameerika Ühendriikide raadio- ja telesaatejuht, konservatiivne poliitikakommentaator, publitsist ja ettevõtja. Ta juhib Premiere Radio Networksi raadiosaadet “The Glenn Beck Program“ ning juhtis Fox News Channelis omanimelist telesaadet “Glenn Beck“. Ta kirjastab ka poliitilist ajakirja Fusion Magazine.

Ta on toetanud Tea Party liikumise meeleavaldusi valitsuse maksupoliitika vastu. 2009. aasta aprillis tegi ta San Antonios sarnaselt meeleavalduselt otseülekande. 12. septembril 2009 korraldas konservatiivne liikumine Freedom Works Washingtonis meeleavalduse, kus protestiti Obama poliitika vastu. Becki projekt 9/12 oli meeleavaldajatele otseseks inspiratsiooniallikaks.

2010. aasta veebruaris esines ta kõnega konservatiivsel CPAC-i (Conservative Political Action Conference) foorumil, kus ta väitis, et “progressivism on Ameerikas leviv vähk ning see õgib meie põhiseadust!“

Loe Becki kohta veel siit.

 

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt