Video: Kas see elus ja terve mees on Tamerlan Tsarnajev?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. aprill 2013 kell 14:37 

Youtube’is levib USA ja Brasiilia uudistesaadetes olnud klipp, kus 19. aprillil arreteeriti täie elu ja tervise juures olev mees, kes meenutab Bostoni pommirünnaku väidetavalt surnud kahtlusalust Tamerlan Tsarnajevit. Arreteerimine toimus pärast Massachusettsi tehnoloogiainstituudi (MIT) ülikoolilinnakus toimunud tulevahetust, kus Tamerlan ametliku info kohaselt haavata sai ja hiljem haiglas suri. Tsarnajevite tädi Maret Tsarnajeva ütles pühapäeva õhtul Press For Truthile, et videos olnud mees on Tamerlan.

 

Videos on näha alasti ja haavamata meest, kes politseiautosse juhatatakse. Mitmes esialgses uudises kajastatakse palja mehe vahistamist ja seda, et teine inimene pääses põgenema. Ometigi jõudis haiglasse kuulihaavadega Tamerlan, kes peagi hinge heitis. Kui paljas mees ei olnud Tamerlan, siis kes see oli? Ja kui see oli Tamerlan, siis millal teda tulistati?

 

Ka CNN avaldas lõigu selle salapärase mehe arreteerimist, kelle nime või seotust tulistamisega pole siiani avaldatud. Pealtnägija kommenteeris uudistesaatele, et kõnealusel mehel paluti autost väljuda ja seejärel end riidest lahti võtta.

 

Tsarnajevite tädi: paljas mees videos on Tamerlan

Organisatsioon Press For Truth sai jutule Bostoni pommirünnakute kahtlusaluste Tamerlan ja Džohhar Tsarnajevi tädi Maret Tsarnajevaga, kes avaldas, et videos nähtud paljas mees on tema vennapoeg.

Vaata-kuula Press For Truth videoraportit:


 

Allikad: 21st Century Wire, Boston Herald, BBC, 12160

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt