Island tunnistas esimese riigina maailmas vaktsineerimiskampaania läbikukkunuks?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. märts 2022 kell 16:06Foto: Wikimedia Commons / Andreas Tille (fotol Leirhnjúkuri kuumaveeallikas)

Islandil on praegu “koroonasse” haigestumus üle 7000 inimese 100 000 elaniku kohta. Sellegipoolest on seal nüüd kõik Covidi piirangud langemas. Vaktsiinidest “ei piisa”, võimalikult paljud inimesed peavad olema nakatunud, teatas Islandi tervishoiuministeerium kolmapäeval. Tulemus: veebruaris tühistas Island piiranguteta kõik Covidi vastu kehtestatud seadused. Ühtlasi on Island esimene riik, kes tunnistas vaktsineerimiskampaania ebaõnnestumist ja loobub sellest täielikult, vahendab veebiväljaanne tkp.at.

 

Island on esimene Euroopa riik, kes lõpuks mõistis, et eelmisel aastal tuhandete ajakirjanike ja poliitikute poolt üle maailma propageeritud “uue põlvkonna” mRNA vaktsiinide tehnoloogia on läbi kukkunud.

 

Karjaimmuunsus ainult nakatumise kaudu

Island tühistas kõik Covidi meetmed-reeglid-piirangud 100%, sealhulgas ka riiki sisenemise reeglid, karantiinireeglid ja muu sellise. Sest nüüdsest on Islandil eesmärgiks lasta võimalikult paljudel inimestel nakatuda, et saavutada loomulik karjaimmuunsus (nii nagu ühiskond elaski kuni 2020. aastani).

Islandi tervishoiuministeerium teatas, et “ühiskonna laialdane vastupanu COVID-19 suhtes on kõige olulisem väljapääs epideemiast. Selle saavutamiseks peab võimalikult palju inimesi olema viirusega nakatunud, sest vaktsiinidest ei piisa”.

 

Päris teaduse võit

Selle (hilise) teaduse võiduga poliitilise pandeemia üle on igasugune vaktsineerimissurve kadunud. Kõik, kes endiselt arvavad, et peavad end tõhustusdoosidega kaitsma, võivad seda vabalt teha. Neid, kes otsustavad Covidi profülaktilise ennetusena ravist loobuda, ei piirata mitte kuidagi.

 

Allikas: tkp.at

Foto: Wikimedia Commons / Andreas Tille (fotol Leirhnjúkuri kuumaveeallikas)

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt