Värsked uuringud näitavad, et Covidi vastu vaktsineerimine nõrgestab immuunsüsteemi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. märts 2022 kell 14:37Peale selle, et koroonavastane vaktsineerimine pakub ainult vähest kaitset nakkuste eest, on sellel mõnikord ka eluohtlikud kõrvalmõjud; organismi enda kaitsevõime massiline tasakaalustamatus ja sellest põhjustatud stressist tingitud loomuliku immuunsuse häired toovad vaktsineeritud populatsioonides kaasa ka palju hullemad, omakorda üsna epideemilised tagajärjed. Üks neist riskidest on nn vaktsineerimise AIDS (mitte segi ajada HI-viiruse põhjustatud samanimelise immuunpuudulikkuse haigusega!).

 

Immuunsüsteemi nõrgestab mRNA vaktsiin

Uudse mRNA vaktsiini toodetud kunstlikud ogavalgud ja mitmesugused muud koostisosad nõrgestavad immuunsüsteemi niivõrd, et see ei suuda tõrjuda ega võidelda teiste infektsioonide ja haigustega. Paljud teised patogeenid puutuvad seejärel kokku immuunsüsteemiga, mille vaktsineerimine on tasakaalust välja viinud – vaktsiinitootjate sõnul väidetavalt vaid ajutiselt. Kaks aastat kehtinud reeglid nagu kontaktipiirangud, maskid jne on samuti surmavaks lisaprobleemiks. Tulemuseks on mitmesugused nakkussümptomid, mis on sarnased tavaliselt HIV poolt esile kutsutud sümptomitega.

 

Katastroofilised leiud

Näiteks Kanada ja Uus-Meremaa valitsused teevad kõik endast oleneva, et seda ehmatavat leidu varjata. Taas kasutatakse samu jaburaid nippe, mida muu hulgas ka Saksamaal kasutatakse nende andmete kogumise manipulatiivseks muutmiseks, ümbertegemiseks või ärajätmiseks, mis kahjustavad koroona- ja vaktsineerimispoliitikat. Kanadas viimase nelja nädala andmeid ei avaldata ning vanemad numbrid lihtsalt kustutatakse ja asendatakse praeguste andmetega.

Kuid see muudab paraku võimatuks vaktsineerimiste, selle tõhususe ja tagajärgede pikemaajaliste seoste tuvastamise. See väga sugestiivne, eksitav esitus ja andmete “ümbertöötlemine” hoiab vaktsineerimislobiga elus muinasjuttu “vaktsineerimata inimeste pandeemiast”. Tegelikult oli Kanadas 31. jaanuarist 27. veebruarini üle 2000 nakatunuga päevas haiglaravi ja surmajuhtumite määr vaktsineeritud inimeste seas peaaegu pidevalt kõrgem kui vaktsineerimata inimeste seas, olenemata sellest, kui palju vaktsiiniannuseid inimesed olid saanud.

Vaktsineerimine paiskab immuunsüsteemi kaosesse või hävitab sootuks

 

Vaid veerand loomulikust immuunsüsteemist

Ka Uus-Meremaal näitavad käesoleva aasta 6. jaanuarist kuni 11. veebruarini analüüsitud uurimisperioodi andmed, et Covidi vaktsiinide tegelik tõhusus – sealne topeltvaktsineerimise määr oli 80 protsenti – mitte ainult ei puudunud, vaid oli kahjulik: vaktsiini efektiivsus täielikult vaktsineeritute immuunsüsteemis langes keskmiselt 49 protsenti. Järgmisel perioodil kuni 24. veebruarini langes uuringute põhjal immuunsüsteemi toime veel 25 protsenti. See tähendab, et vaid 26 protsenti vaktsineeritud inimese immuunsüsteemist toimis, et võidelda infektsioonidega ja vältida teatud tüüpi vähi väljakujunemist. See mõjutab eriti neid, kes on vaktsineeritud kaks korda või rohkem.

Veel üks kõnealuste uuringute leid paljastab ka, et vaktsineerimise tagajärjel tekkivad veretrombid on muutumas üha levinumaks. Ainuüksi nende kahe riigi – Kanada ja Uus-Meremaa – andmed näitavad selgelt, et terve immuunsüsteemiga vaktsineerimata inimesed on koroona ja muude infektsioonide ja haiguste eest palju paremini kaitstud kui inimesed, kes on mitu korda vaktsineeritud ja kelle immuunsüsteemi hävitab vaktsineerimine.

 

Allikas: Ansage!

 

Tõlkis ja toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt