Video: Dr Stefan Lanka motivatsioonikõne viroloogia teemal: ühe aasta pärast on koroonaga lõpp!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. juuni 2021 kell 16:34Foto: erakogu + Canva.com

Dr Stefan Lanka on bioloog ja mitte-viroloog, kes on alates koroonakriisi algusest rääkinud, et viirust, mis väidetavalt põhjustab pandeemiat, ei ole kunagi isoleeritud – pole olemas tõendeid, mis kinnitaksid, et viirus mingit haigust põhjustab. See tähendab, et inimeste haigestumise põhjustab miski muu. Hiljuti teatas dr Lanka, et värsked laboratoorsed kontrollkatsed kinnitavad tema teooriaid, millest saab täpsemalt lugeda siit. Selles videos selgitab teadlane, et tuginedes nendele katsetele usub ta, et aasta pärast on koroonaga lõpp, sest viroloogia pettus on välja tulemas.

 

“Me vajame vihma, sest ilma vihmata ei saaks me hakkama. Samamoodi on ka praeguse kriisiga: me vajame seda kriisi, sest mis iganes kriisist me isiklikult üle saame, see aitab meid õigele teele tagasi. Täpselt nii on ka praeguse globaalse kriisiga. Ma olen üsna kindel, et see lõpeb hästi. Tagasiminekut vana juurde, lähtestamist, kindlasti ei tule. Suurt Lähtestamist (Great Reset) samuti mitte,” räägib Lanka.

Ta ütleb, et seevastu on tulemas suur arenguhüpe, millest on kasu kogu inimkonnale. “Ma olen tänulik, et võin kogeda seda protsessi ja saan selle juures abiks olla ning jagada oma veendumust ja rõõmu ning kindlat teadmist, et see lõpeb hästi ja et me oleme täie hooga teel välja sellest!”

 

Viiruse küsimus on nagu nõel, mis õhupalli katki torkab

Lanka ütleb, et keskne küsimus kogu selle koroonaloo taga on viroloogia. “Sellel seisab ja sellega kukub kõik. Ja see kukub. Need väärad arusaamad, mis on kuhjunud meie ajaloos – need kukuvad, ja seeläbi saab rajatud parem arusaam meist endist, bioloogiast, tervisest ja tervenemisest ja haigustest, individuaalselt, aga ka kollektiivselt ja ajalooliselt. Need teadmis

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt