VIDEOD: Ülemaailmsed protestid WHO terviseterrorismi vastu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. mai 2022 kell 19:09Foto: Worldwide Rally For Freedom 21. mail Londonis / ekraanikuva

Kuigi paljud arvavad, et koroonapettus on möödas, siis reaalsus on sootuks teine. Globalistide organiseeritud Ukraina sõja varjus käib endiselt enneolematu inimõiguste piiramine ja ülemaailmse tervisediktatuuri kehtestamine: Kanadas püsib protest vaatamata riiklikule järelevalvele, samas kui Austraalia valimiste nädalavahetus oli kuum. Tuhanded inimesed demonstreerisid Suurbritannias vaktsineerimistunnistuste vastu ja lisaks nõuavad britid WHO pandeemialepingu referendumit. Hiina on endiselt mõistatus, mis on mähitud saladuseloori. Rahutused haaravad endiselt Sri Lankat ja nüüd ka Sudaani.

 

Koroonapettuse vastased meeleavaldused Kanadas Victorias, Briti Columbia provintsis, aga ka suuremas segaduses Calgarys rullub lahti peaaegu et rahumeelne protestimeeleolu.

 

 

Meeleavaldused Austraalias

Olukord tundub pingelisem vahetult pärast Austraalia parlamendivalimisi Melbourne’is suure politsei kohalolekuga. Konservatiivne valitsus hääletati välja – ebakõlad Austraalia Covidi-poliitikas mängisid selles lüüasaamises kindlasti oma osa, isegi kui valimistulemused tõenäoliselt ei muuda midagi paremaks. Näiliselt võidukas Tööpartei oli oma valimiskampaania suunanud inflatsioonile ja kõhklevale palgatõusule. Ametist lahkuv peaminister Scott Morrison tunnistas pärast kaks aastat kestnud koroonapettust, et mitte kõik, kes surid koroonaga, ei surnud ka koroonasse. Sagenenud surmajuhtumitel võivad olla ka muud põhjused,” ütles Scott paar päeva enne valimiste lõppu.

 

Suurbritannia: suured meeleavaldused WHO lepingu vastu

Ja ka Suurbritannias, Londonis, Glasgows või Birminghamis, kus võiks arvata, et konservatiivide lõdvenduspoliitika on igale protestile vee peale tõmmanud, käivad meeleavaldused – näiteks WHO pandeemialeppele, mis näeb ette Covid-passide kasutuselevõtu ka saarele, mis on vastu igasugusele kohustuslikule isikut tõendavale dokumendile. Loomulikult on selle arutelu taga meeleavaldajate poolt kohustusliku vaktsineerimise tagasilükkamine.

 

Ka Taanis kasvab protestiliikumine

 

Torinos ja Genovas jääb see protestiks panoraamvaatega, mis liidab kõik kriisid üheks tervikuks. Moto: “See valitsus ei esinda meid.”

 

Prantsusmaa: õed protestivad osakondade kaotamise vastu

Prantsusmaal on taas fookusesse tõusnud olukord tervishoiusüsteemis. Béarn-on-the-Pyrénées ja mujal on õed protestinud osakondade sulgemiste vastu.

 

Pariisi kommuuni 151. sünnipäeva puhul toimus Prantsuse pealinnas spetsiaalne demokursus kollastele vestidele, kes protestisid muu hulgas “rahu ja vabaduse eest”.

 

Hiina: kodanike protestid, massikarantiinid, üksildased koolilapsed ja nooruk, kes läheb pagulusse

Isegi kommunistlikus Hiinas on esile kerkimas esimesed organiseeritud tänavaprotestid, kuigi mitte alati samal teemal. Mõned kodanikud tahavad lihtsalt oma sääste, mida pangad neile välja ei maksa.

 

Jangtse jõe ääres Jiangyinis nõuavad kodanikud piiride lammutamist erinevate linnaosade vahel.

 

Lisaks on endiselt teateid massikarantiinidest. Režiimi vastused väidetavale tervisekriisile muutuvad üha absurdsemaks: koolilapsed peavad sööma oma laua taga, kuid rühmades.

 

Shanghais algab massiline väljaränne niipea, kui inimestel lubatakse taas oma kodudest lahkuda. Need on sünged pildid, eriti noortest kodanikest, kellel näib olevat lukustamisest küllalt.

 

Rahutused Sri Lankal ja Sudaanis – ahvirõuged kui võltspandeemia mobilisatsiooni uus etapp?

Iraanist on tulnud teateid eripolitsei tugevast mobiliseerimisest, mis peaks peatama täiendavaid rahutusi.

 

Olukord on kriitiline Sudaanis, kus sõjavägi on olnud võimul kuus kuud. “Majandus- ja julgeolekukrahhi” rahutused on riigis toimunud alates märtsist.

 

Sri Lankal etendub väga segaseid stseene… Pärast valitsust on ilmselt ka politsei autoriteedi kaotanud. Tulemuseks on tänavakaklused.

 

Vahepeal toob ahvirõugete ilmumine paljudele kommentaatoritele näole kahtlustava naeratuse.

 

Allikas: tichyseinblick.de

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt