WHO ja B&M Gatesi fond mängisid ahvirõugete pandeemia stsenaariumi läbi juba 2021. aastal

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. mai 2022 kell 11:04Foto: Davidbenito / Adobe Stock + Canva.com

Müncheni julgeolekukonverents ja rühm nimega Nuclear Threat Initiative (NTI) viisid 2021. aasta märtsis läbi pandeemiaõppuse, milles mängiti läbi maailmat tabava ahvirõugete puhangu stsenaarium, kirjutab Peeter Proos Vanglaplaneet.ee-s.

 

Üritusel osalesid Maailma Terviseorganisatsioon, Bill ja Melinda Gatesi Sihtasutus, nii Hiina kui ka Ameerika Haiguste Ennetamise ja Tõrje Keskused ning teised suuremad organisatsioonid.

NTI on mittetulundusühing, mille asutaja on Ted Turner ning Müncheni julgeolekukonverents on iga-aastane rahvusvahelise julgeolekupoliitika kohtumine, mis toimub Münchenis, Baieris, Saksamaal 1963. aastast alates.

Õppuse jaoks valminud hirmutavas videos kirjeldab uudiste reporter ahvirõugete viirust, mis on loodud vaktsiinivastaste bioterroristide poolt.

Vaata õppuse videot siit:

 

“Halb järelevalve ja lüngad globaalses juhtimises muudavad meid haavatavaks katastroofiliste bioloogiliste ohtude suhtes,” räägitakse lavastatud videos.

Samuti öeldakse videos, et riigid, kes reageerisid “kiirelt ja rakendasid konkreetseid meetmeid” suutsid minimeerida viiruse tekitatud kahju.

Õppuse videos mainitakse ära ka Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) juhtiv roll viirusele reageerimisel.

Ja nüüd, vaid aasta aega hiljem, püüab Maailma Terviseorganisatsioon saada enda kätte kontrolli paljude riikide tervisevaldkonna üle ning on juba ahvirõugete tõttu kutsunud kokku erakorralise kohtumise.

 

2021. aastal toimunud pandeemiaõppuse stsenaariumi kohaselt avastati esimene ahvirõugete juhtum 15. mail 2022.

Ning nüüd siis kinnitas WHO esimesed ahvirõugete juhtumid 13. ja 15. mail 2022…

 

Loe edasi: Vanglaplaneet.ee

 

Allikad: lingid artikli sees

 

Toimetas Peeter Proos / Vanglaplaneet.ee

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt