See lennufirma soovib, et reisiksite üle maailma ilma riieteta

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. august 2023 kell 7:30Foto: ekraanikuva

Japan Airlines loodab, et kui anda reisijatele võimalus sihtkohas riideid rentida vähendab see süsiniku jalajälge. Pass – olemas. Telefon – olemas. Rahakott – olemas. Riided – ei, sa ei vaja neid! „Sa ei oma midagi ja oled õnnelik…“ Sellist wefilikku tunnetust pakub Japan Airlines Tokyosse suunduvatele välisreisijatele.

 

Lennufirma Japan Airlines on just alustanud aasta pikkust katset, et julgustada oma reisijaid rentima taskukohase hinnaga rõivaid (mille nad saavad sihtkohas), selle asemel, et endaga riideid kaasa vedada. Laenutamismudeli eesmärk on aidata vähendada olematu kliimakriisi käigus näiliseid süsinikdioksiidi heitkoguseid ja luua rohkem ringmajandust rõivaste taaskasutamise kaudu, kuigi täpset mõju tuleb veel analüüsida.

Any Wear, Anywhere tegutseb 66 riigis

Alates sellest nädalast kuni 2024. aasta augusti lõpuni on Tokyosse lendavatel reisijatel võimalus rentida rõivaid digitaalse teenuse Any Wear, Anywhere kaudu, mille on loonud Japan Airlines ja Sumitomo Corp., ülemaailmne ärigrupp, mis tegutseb 66 riigis.

Kuni kuu enne reisile asumist saavad rei

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt