Politsei helikopter ahistas naist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. veebruar 2013 kell 15:42 

24. jaanuaril ahistas San Bernandino kõrbes jalutanud naist helikopterit juhtinud politseiohvitser. Juhtub näitab, kui ebaefektiivselt võivad USA politseinikud kasutada oma tööaega ja politsei ressursse.

 

Kõrbes jalutanud naine märkas, kuidas politseikopter teda jälgima hakkas ja otsustas kopterit filmima hakata. Varsti kopter maandus, politseinik tuli naise juurde ja uuris, millega ta kõrbes tegeleb. “Lihtsalt vaatlen ja korjan kive,“ vastas naine. Politseinik nõudis naiselt isikut tõendavat dokumenti, mida tollel aga kaasas ei olnud. Kui naine päris, miks teda küsitletakse, vastas politseinik, et nad uurivad hetkel midagi.

Politseinik võttis naise andmed ja kontrollis tema kriminaaltausta raadiosaatja teel. Pärast seda küsiti naiselt, kas tal on kaasa relvi, millele järgnes tema isiklike asjade läbiotsimine. Naine küll mainis, et ta ei ole läbiotsimiseks nõusolekut andnud, kuid politseinik ei teinud kuulmagi. Lõpuks pöördus politseiohvitser tagasi helikopterisse.

 

Helikopteri kütusekulu maksab 2000 dollarit tunnis. Naine ütles, et filmimisele eelnenud ajal tiirutas kopter tema ümber mitukümmend minutit, mis tähendab, et kokku tegeleti kõrbes jalutanud naisega pool tundi ja see läks maksma vähemalt 1000 dollarit.

 

Allikas: Infowars (+ video sündmusest)

 

Toimetas Chris KalaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt