Uudiseid Venemaalt: Staarid astuvad välja Ukraina toetuseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. märts 2014 kell 17:50Venemaa tähed astuvad välja Ukraina toetuseks

Rida Venemaa staare on astunud avalikult välja Ukraina toetuseks, kutsudes oma riigi valitsust üles verevalamist vältima. Nende hulgas on muusikud Boriss Grebentšikov (fotol), Andrei Makarevitš,  Aleksandr Kutikov, Juri Ševtšuk, ajakirjanik Artjom Troitski, humorist Mihhail Žvanetski ja kirjanik Boriss Akunin.

Allikas: Apollo.lv

 

Venemaal pandi ritta riigi sada kõige mõjukamat naist

Venemaal pandi raadiojaama Eho Moskvõ, ajakirja Ogonjok ja agentuuri Interfaks koostöös taas ritta riigi sada kõige mõjukamat naist. Esimest korda koostati sama tabel aasta tagasi ja siis oli see omaette meediasündmus. Mõjukus seisneb kas riigi poliitikas, majanduses või ühiskonnaelus liidrirollis olemises.

Esikümnes on poliitikute ja avaliku sektori tegijate seas ainsa muu valdkonna esindajana kuuendana lauljanna Alla Pugatšova.

Allikas: Kommersant.ru

 

Venemaa valitsus õnnitles naisi Youtube’i kaudu

Venemaal õnnitles riigi valitsus kogu riigi naisi ametlikult Venemaa valitsuse Youtube’i kanali kaudu levitatud klipiga. Klipp ise on nähtav siit, kuid see on kogunud üllatavalt vähe tähelepanu: 9. märtsi keskpäeva seisuga oli seda vaadatud ainult 26 576 korda. Aga võib-olla on Venemaal naistepäev nii tähtis püha, et kellelgi pole aega juutuubitada…

Allikas: Kompravda.eu

 

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Ain Hinsberg *

*Igal esmaspäeval teeb möödunud nädalal meie naabreid (Läti, Leedu, Soome, Venemaa, Rootsi) enim kõnetanud uudistest kokkuvõtte turismi-teadjamehest läänemereruumi-poliit, EHTE (Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkooli) arendus- ja uuringute osakonna juhataja ning õppejõud Ain Hinsberg.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt