Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – XI osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. aprill 2013 kell 14:00 

Telegram sisustab oma lugejate nädalavahetusi erinevate lugemissarjadega. Laupäeviti-pühapäeviti ilmuvad rubriigi “Maaväline” all lood väidetavalt Plejaadi tähtedelt pärinevast Alajest, kes on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted.

 

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

 

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks.

 

 

Alaje

11. osa

 

Tere, mina olen Alaje Plejaadidelt. 12 000 aastat tagasi elas Maal mitmeid tulnukaliike, kes olid erineva nahatooniga. Nad pidasid tuumasõdu ja kuritarvitasid energiat. Nad hävitasid loodust ja seetõttu Maa poolused vahetusid ja Atlantise kontinent vajus ookeani põhja. Peale seda tulnukad lahkusid planeedilt.

 

Sõdade põhjustatud radioaktiivsus põhjustas inimestel mutatsioone. Elu jooksul intelligentsus langes ja mälu kustus ning inimesed elasid metsikutes hõimudes. Sadu aastaid hiljem külastasid tulnukad jälle Maad. Mõned olid heatahtlikud ja mõned negatiivsed. Heatahtlikud õpetasid inimestele kosmilisi seadusi.

 

Peale seda pikka aega mäletavad ainult mõned üksikud antiiksed tsivilisatsioonid veel neid tarkusi, religioonid ja salaorganisatsioonid on viimase 600 aasta jooksul tapnud miljoneid mäletavaid järglasi. Aga ikka veel üritatakse õpetada modernseid Maa inimesi, nooremaid vendi, kuidas elada loodusega kooskõlas. Sest kui sa hävitad loodust, siis hävitad sa iseennast.

 

Kõik on omavahel ühendatud. Maa inimeste teadvus peab muutuma, et ära hoida katastroofe. Minu videodes, osades 4 ja 10 leiad sa meditatsioonid, et teha vajakku energiatööd.

 

(11. osa videos jätkab jutustust indiaani tark, aga kuna meie jutt keskendub Alajele, siis saab seda igaüks ise kuulata – toim.)

 

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

 

 

Toimetas Stefan JärvKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt