Video: molekulaarbioloog Siim Siimut räägib kannabinoidide mõjust inimesele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. veebruar 2015 kell 20:00kannabinoidid25. jaanuaril toimus Tartus Genialistide klubis Eesti Kanepiliidu üritus Kanepikohvik vol 2, kus üheks esinejaks oli Tallinna Tehnikaülikooli molekulaardiagnostika töörühma liige Siim Erik Siimut, kes rääkis kanepi tarvitamise teaduslikumast poolest, täpsemalt endokannabinoididesüsteemist ja kannabinoidide mõjust inimesele.

 

Päev varem, 24 jaanuaril, tutvustasid Siimut, MTÜ Ravikanep juhatuse liige Mart Kalvet ja Californias ravikanepi-algatust ilmale tuua aidanud aktivist Carlos Aguila Tartus kümnekonnale asjast huvitatud diplomeeritud arstile kannabinoidravi aluseid ja kanepiretseptide väljakirjutamise vajadust.

Kanepikohvikus peetud ettekannet saad vaadata siit:

 

Allikas: Eesti Kanepiliit, video produktsioon Madis Masing

Foto: hempforfuture.com

 Toimetas Mariann Joonas

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt