Venemaa kuumad uudised 18.–31. märts

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2013 kell 12:57 

Berezovski pärijate vastu võlanõudeid üle 3 miljardi rubla

On võimalik, et Berezovski kokku 3,275 miljardi rubla suurune võlg pööratakse tema pärijate vastu või Venemaal hakatakse tema omanduses olevaid ettevõtteid riigi poolt sulgema. Link.

 

 

Venemaal ei ole rahva tervis riiklikult esmatähtis

Valitsus kinnitas äsja Venemaa sotsiaalmajandusliku arengu prognoosi aastani 2030, milles kõigis kolmes väljapakutud stsenaariumis paistab inimfaktor olevat jäänud hoopis tagaplaanile. Samas on Venemaa elanikkonna tervise poolest maailmas 127. ja tervishoiu efektiivsuse poolest 130. kohal, „konkureerides“ Aafrika maadega. Link.

 

 

Kõik on vastu ehk majanduse tipp-prioriteedid Venemaal segamini

Venemaal ei suuda kõrgeimad majandus- ja finantsinstantsid kokku leppida majanduse tipp-prioriteetides ehk kõik paistavad olevat kõigi vastu: rahandusministeerium ei ole majandusministeeriumiga nõus inflatsiooni kasvu osas, keskpank ei ole majandusministeeriumiga nõus rahandus- ja krediidipoliitika pehmendamise osas ning kõige selle hõõrumise põhjuseks paistab olevat prognoositav majandusarengu aeglustumine Venemaal. Link.

 

 

Toimetas Ain Hinsberg

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt