Alex Newman: Miks ÜRO tahab põllumajandust kontrollida

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. jaanuar 2024 kell 17:18



Foto: Pixabay / dendoktoor

Väetiste ja nitraatide eeskirjad on tihedalt seotud ÜRO säästva arengu tegevuskava 2030 eesmärkidega. Nende rakendamist juhivad terroriorganisatsioonid Maailma Majandusfoorum ning Bill & Melinda Gatesi sihtasutus. Millised on need eesmärgid ja nende laiem tähendus kogu maailmale, rääkis Epoch Timesile rahvusvahelise tunnustusega ajakirjanik Alex Newman.

 

Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni 2030. aasta tegevuskava on osa ülemaailmsest plaanist, mille eesmärk on tagada jätkusuutlik rahu ja heaolu kogu maailmas. Ajakirjanik Alex Newmani sõnul peidab see aga endas maailmamajandust kontrolli all hoidva eliidi tegevuskava.

„Agenda 2030 on otsene rünnak meie iseseisvusdeklaratsiooni vastu,” selgitas Newman Joshua Philippsile antud intervjuus Epoch TV saates “Crossroads”. “Selle asemel, et olla rahvana sõltumatu, peaksime nüüd muutuma üksteisest sõltuvaks.”

2015. aastal kirjutasid kõik ÜRO liikmesriigid alla tegevuskavale 2030. Toonane ÜRO peasekretär Ban Ki-moon kirjeldas seda kui “ülemaailmset deklaratsiooni, mis kohustub vastastikusele sõltuvusele” (pdf).

 

Toiduahelate tähtsus

Ajakirjaniku sõnul on toiduahelatel võtmeroll maailmamajanduse tsentraliseerimisel, mis on Agenda 2030 teine eesmärk. Selle saavutamiseks tuleks erinevates riikides põllumajandust järk-järgult vähendada ja ümber korraldada keskkonnaregulatsioonide kaudu.

WEF-i 2021. aasta septembri avalduses rõhutatakse, et kontroll toiduahelate üle on 2030. aasta tegevuskava kõigi 17 eesmärgi saavutamiseks ülioluline.

“Kõik, kõikjal peavad tegutsema ja osalema, et muuta viisi, kuidas maailm toitu toodab, tarbib ja toidust mõtleb,“ öeldakse avalduses.

Kommunistide võimuvahendid

„Kes kontrollib toiduahelaid, kontrollib kõike,”selgitab Newman. Seda teadsid omal ajal juba kommunistid. Seetõttu oli üks nende eesmärke tekitada toidupuudust ja muuta põllumehed sõltuvaks, ütles Newman. “Niikaua kui inimesed saavad end ülal pidada, pole valitsusel vaja sekkuda ja nende elu reguleerida.”

Ameeriklased on selle heaks näiteks. “Seni, kuni toiduainete tootmine on laia

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt