Bilderbergi kohtumise vaatlejatele korraldatakse elurõõmus festival

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. mai 2013 kell 21:35“Igal aastal kogunevad poliitikud, siniverelised ja tegevjuhid salaja, et arutada maailma saatust. Sellel aastal olete te kõik kutsutud!” Just selline juhtmõte on Londoni lähedal toimuval festivalil, mis korraldatakse Bilderbergi kohtumiseks kokku tulevate ajakirjanike ja muude huviliste jaoks.

 

Rõõmsameelne üritus nimega Bilderberg Fringe Festival toimub veel täpsustamata kohas võimalikult hotelli The Grove lähedal 7.-9. juunini. Esimest korda toimuv festival on mõeldud Bilderbergi-teemaliste arutelude soodustamiseks ja seda kõike rahumeelses ning lõbusas keskkonnas. Toimuvad ettekanded ja töötoad, on muusikat ja muud meelelahtust. Korraldajad soovivad teha erakordset üritust, kus avatud mõtlemisega inimesed üle maailma saaksid kokku, vahetaksid mõtteid ja peaksid maha ühe korraliku peo. Bilderberglaste süngetele saladustele vastatakse päikesepaiste ja heade vibratsioonidega.

Festivalil on üles lubanud astuda alternatiivmeedia superstaarid David Icke ja Alex Jones. Muud esinejad peaksid selguma lähiajal.

 

Rohkem infot: Bilderberg Fringe Festival

 

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt