Veel tõendeid, et Bilderberg 2013 toimub Londoni lähistel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. aprill 2013 kell 13:00manison-1

Bilderbergi grupi tegemistel silma peal hoidev veteranajakirjanik Jim Tucker on saanud veelgi kinnitust tänavuse kohtumise paigale – nüüd on peaaegu kindel, et maailma eliidi salakonverents toimub 6.–9. juunini Londonist umbes 30 kilomeetri kaugusel asuvas luksuslikus The Grove Hotelis Watfordis.

 

Maailma eliidi kohtumisele The Grove Hotelis (fotol) viitab veebilehe bilderberg2013.co.uk andmeil muu hulgas ka asjaolu, et kogu hotell – sealhulgas kolm restorani, luksuslik spaa ja müüriga ümbritsetud õueala – on 5.–9. juunini 2013 broneeritud. Kõnealune hotell on oma asupaiga poolest väga sobiv privaatsete kohtumiste korraldamiseks, sest metsane ümbrus ja pikk sissesõit hotelli juurde võimaldavad tülikaid meeleavaldajaid ja uudishimulikke ajakirjanikke eemal hoida.

Hotelli töötajaid olevat teavitatud sellest, et juuni alguses külastab hotelli tähtis „kõrge profiiliga“ seltskond ning koht on sel ajal kõrvalistele isikutele suletud. Üks töötaja ütles, et seda, kellega tegu on, teavad ainult ülemused. Samuti on teatatud hotelli spaa püsiliikmetele, et alates 5. juunist kuni 9. juunini on spaa neile suletud, ning lubatud pikendada liikmestaatust viie päeva võrra.

Samuti on hotelli läheduses asuv ragbiklubi Fullerians saanud tavatu broneeringu Hertfordshire’i politseijõududelt, kes on kogu klubi alates väljakutest kuni teenindushooneteni kinni pannud kümneks päevaks, mis hõlmab ka kõnealust pikka nädalavahetust. Kas seal asub turvakeskus? küsitakse kohtumise jälgi ajaval veebisaidil.

Ka Bilderbergi grupi tippliikmete ajakava kattub Inglismaal toimuva kohtumise ajaga – nii näiteks plaanib regulaarne bilderberglane Neelie Kroes (Hollandi poliitik ja ärinaine, üks Euroopa Komisjoni asepresidentidest; ajakirja Forbes edetabelis 100 maailma kõige mõjuvõimsama naise seas – toim.) sel ajal külastust Inglismaale ning Hollandi kuningannal Beatrixil on 6.–9. juunini kalendris „auk“.

Veebisait bilderberg2013.co.uk kirjutab küll, et neil pole veel lõplikku kinnitust sellele, et Bilderbergi grupp koguneb The Grove Hotelis, aga asjaolud klapivad – vähe on nii suure mõjuvõimuga seltskondi, kes saaks broneerida tähtsa hotelli viieks päevaks sellise saladuskatte all.

Viimati toimus Bilderbergi kohtumine Ühendkuningriikides 1998. aastal Šotimaal Turnberry hotellis. Inglismaal peeti viimane kohtumine aastal 1977 Paramount Imperiali hotellis Torquay linnas.

Konverents tekitab avalikkuse ja meedia hulgas igal aastal aina suuremat huvi, kutsudes kohale ka üha arvukamalt protestijaid. Neil kohtumistel on otsene mõju maailmapoliitikale.

Näiteks aastal 2010 tunnistas NATO eelmine peasekretär ja Bilderbergi liige Willy Claes, et Bilderbergi osalised said mandaadi rakendada seal vastu võetud otsuseid iga-aastasel energiatõhususe konverentsil ning aastal 2009 kiitles Bilderbergi grupi eesistuja Étienne Davignonaga sellega, et ühisraha euro on Bilderbergi grupi vaimusünnitis.

Selle aasta veebruaris esitas Itaalia jurist Alfonso Luigi Marra Rooma riigiprokuratuurile taotluse uurida Bilderbergi grupi ebaseaduslikku tegevust selles osas, kas maailmaeliidi 2011. aasta kohtumine Šveitsis viis Mario Monti valimiseni Itaalia peaministriks.

 

Allikad: Infowars, veebisait Bilderberg 2013

The Grove Hoteli koduleht.

Vaata ka Google’i kaardilt Bilderberg 2013 kohtumispaika.

Foto: The Grove

 

Toimetas Õnne Puhk

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt