Bilderberg 2013 – mis seal siis praegu toimub?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. juuni 2013 kell 11:10 

Erinevatel tehnilistel põhjustel jõuab Telegrami ülevaade Bilderbergidel toimuvast teieni väikse hilinemisega alates pühapäeva õhtust, seni aga soovitame jälgida otseülekannet Infowars.com lehel.

 

Londoni lähistel Watfordis toimuvat valitsusvälise mõjuorganisatsiooni Bilderberg grupi kohtumist on kajastama tulnud ka Inglise peavoolumeedia, teiste hulgas The Guardian ja Daily Mail. Mõlemad lehed arutlevad selle üle, et kes need kohtumisele kogunenud tähtsad ninad siis ikkagi on ja miks selline salapära. Muidugi pressi hotelli sisse ei lubata, ajakirjanikud ja tavainimesed on kogunenud hotelli lähistel püsti pandud Bilderberg Fringe festivalile.

Igal pool on politseinikud, helikopterid ja kasutusele on võetud palju erinevaid turvameetmeid. Ometi on politseinikud valdavalt viisakad ning nn festivalikülastajaid minema pole aetud. Paljud ööbivad telkidega festivalialal ja õhtuti on ka lõket tehtud.

Tavainimeste ja ajakirjanike jaoks korraldatud Bilderberg Fringe festivali üheks korraldajaks on Silkie, kes on seni üritusega rahul. Kuigi lärmakamate bändide esinemine festivalil sai ametivõimude poolt keelu, toimub siiski vaiksemaid muusikalisi ülesastumisi ja loomulikult peavad kõnesid mitmed juhtivad uurivad ajakirjanikud ja vandenõude uurijad.  Vaata festivali kava siit. Telegrami intervjuud Silkiega ja veel mõne Bilderbergide paljastajaga saab lugeda juba järgmise nädala alguses.

Seniks aga vaata lõiku sellest, kuidas Infowarsi meeskond leidis Grove hotelli juurest nn turvaaugu ja püüdis suletud alale läheneda mööda vett paadiga. Videot saad vaadata siit.

 

Foto: Michael Doherty

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt