Bilderbergi kohtumise keskpunktiks saab ilmselt olukord Lähis-Idas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. märts 2013 kell 9:18



 

Veteranajakirjanik Jim Tucker, kes on uurinud alates 1975. aastast Bilderbergi salakohtumisi, väidab, et sellel suvel toimuva Bilderbergi grupi konverentsil on oluliseks punktiks Lähis-Ida ning eriti Süüria ja Iraan.

 

Väidetavalt kuulis Tuckeri allikas sellekohast vestlust Londonis pealt 25. veebruaril. Üks vetluspartneritest oli Vernon E. Jordan Jr, kes istub paljudes suurfirmade juhatustes ning on regulaarne Bilderbergi kohtumistel osaleja. Vestlus puudutas Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu üha suurenevat vaenulikkust Iraani suhtes.

Tucker tsiteerib Jordanit: “…kui Bennie-poiss saab millegi peale pahaseks, suunab ta selle Iraani poole ning suurendab sõja tõenäosust. Mida rohkem Bennie-poiss Iraani peale pahaseks saab, seda suurem on võimalus väga suureks Lähis-Ida sõjaks.” Jordani vestluspartneri vastus oli: “Mida suurem sõda, seda paremad on võimalused rajada globaalne pangasüsteem, et selliseid ettevõtmisi finantseerida.”

Allikas vahendas ka USA välisministri John Kerry vastust murele, et Süürias pole korda majja löödud ega ka mitte USA või NATO otsest sekkumist: “me saame seda parandada”. Samal päeval andis Kerry pressikonverentsi, kus ta kinnitas, et Süüria mässulisi ei jäeta abita.

Valitsuse vahetus Süürias oli väidetavalt ka eelmise Bilderbergi kohtumise teemaks, kui kohale oli kutsutud Süüria rahvusliku nõukoja (Syrian National Council) esindaja Bassma Kodmani.

Kerry oli ka vihjanud, et järgmine kohtumine saab taas aset leidma USAs, mis on kohtumiste ajaloos esimene kord, kui konverents toimub kaks aastat järjest samas riigis. USAs on Kerry sõnul mugav kohtuda, sest kõik liikmed saavad selle ühildada Washingtoni külastamisega ning et ühenduse vastu protesteerijad saavad kohtumispaigast nii kui nii haisu ninna (konverents toimub arvatavasti Washingtonist ca 50 km kaugusel Chantillys, Virginias, kus kohtuti ka eelmisel aastal – toim.).

Kerry üleolev suhtumine Bilderbergi kohtumiste vastastele on viimastel aastatel üsna tuntuks saanud. Ta pole mitte ainus. Eelmisel aastal avaldas kohtumise hotelliks oleva Westfields Marriott’ töötaja, et osalejad kutsusid väljas olevaid protestijaid tarakanideks. 2010. aastal kuuldi maailma eliiti kaeblemas fakti üle, et demonstratsioonil osalejatel on nii palju raha, et erinevatesse riikidesse reisida.

2011. aastal Šveitsis pidid kohtumisel osalejad protestijatega lausa silmitsi seisma. Ühe kohaliku suurima partei liige proovis oma riigi poliitikutele vastu asutuda ning üritas panna parlamenti grupi tegevust uurima. Uurimist on proovinud algatada ka üks Itaalia advokaat. Pole siis ime, kui Bilderbergi grupp kohtumiseks USA valib.

 

Allikad: Infowars, American Free Press

Bilderbergi kohtumiste ametlik lehekülg.

 

Toimetas Maarja Aljas

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt