Galerii: Bilderberg Fringe Festival

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. juuni 2013 kell 23:58Samaaegselt Bilderbergi grupi kohtumisega 6.-9. juunil Londoni lähistel Watfordis The Grove’i hotellis toimus seal samas aia taga tavakodanike ja pressi jaoks korraldatud Bilderberg Fringe Festival.

 

Juba esimesel päeval hakkas toimumispaika lisaks bilderberglastele voolama ka festivalikülastajaid. Paljud neist küsisid õigesse paika jõudmiseks nõu igal pool valvavatelt politseinikelt, kes justkui tellitult jälgede segamiseks vale tee kätte juhatasid. See taktika muidugi eriti ei aidanud, sest Watford on väike koht ja lõpuks jõudsid siiski kõik tahtjad kohale.

Põhiline melu käis 7. ja 8. juunil, kui mitu tuhat osalejat said kuulata igast maailmanurgast pärit kodanikuliikumiste liidrite, uurivate ajakirjanike ja vandenõudeuurijate etteasteid ning muidugi ka ise nendega juttu puhuda. Loomulikult ei puudunud ka valjuhäälsed pöördumised The Grove’i hotellis peatujate poole.

Kui üldiselt politsei juba toimumispaika jõudnud inimesi laiali ei ajanud, siis pühapäeval enne bilderberglaste lahkumist paluti kõigil kõrvalseisjatel “festivalialalt” lahkuda. Isegi kui õhtupoolikul tagasi sõitsime (kui kõik olid juba lahkunud), ümbritses politsei endiselt hotelli ja golfiväljaku ala. Kui küsisime, kuidas pääseda hotelli alale jalutama, öeldi, et enne esmaspäeva ei saagi. Kui uurisime, et mis seal siis toimus, vastati meile, et palun guugeldage ise ja öeldi, et neil ei ole õigust seal toimunust rääkida.

 

1

2

3

4

21

22

24

7

9

8

10

11

6

12

13

20

14

15

16

17

18

19

Video ühest lõbusast arreteerimisest:

 

 

Vaata lisaks ka Bilderberg Fringe Festivali kodulehte.

Fotod: Telegram, Eleanor Wilson, Bilderberg Fringe Festival

 

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt