Dokkfilm: põlu alla sattunud teadlane räägib suu puhtaks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. detsember 2022 kell 15:28Foto:  ekraanikuva

Mikki Willise 26-minutilises dokumentaalfilmis “Plandemic”, 1. osa, saab sõna Judy Mikovits, raku- ja molekulaarbioloog, kelle uuringud näitasid, et paljud vaktsiinid on patogeenide kasutamise tõttu saastunud patogeenidega, mis on kasvatatud nakatunud loomade rakuliinides. Artikkel ilmus Dr Joseph Mercola kodulehel.

 

Ootuspäraselt tsenseeritakse selle filmi näitamist ja loomulikult on see eemaldatud Youtube’ist. Üldsuse teadlikkuse suurenemisest annab tunnistust tõsiasi, et Facebook, Youtube ja Twitter on väidetavalt kõik “võidelnud” filmi leviku pidurdamisega. Nagu CNET teatas: Reede hommikul Youtube’is tehtud kahe lihtsa otsinguga leiti videost üheksa koopiat, mida oli kokku vaadatud 295 000 korda. Pärast seda, kui CNET võttis YouTube’iga ühendust, eemaldati kõik peale ühe kogukonna reeglite rikkumise tõttu.“

Üldsuse teadlikkuse kasvust annab tunnistust ka asjaolu, et Mikovitsi raamat “Korruptsioonikatk”, mis ilmus 14. aprillil 2020, tõusis esimese nädalaga enimmüüdud raamatute edetabelisse.

 

Gripivaktsineerimine võib suurendada koroonariski

Mikovits tsiteerib filmis 10. jaanuaril 2020 ajakirjas Vaccine avaldatud artiklit, milles leiti, et inimesel on 36% suurem tõenäosus saada koroona, kui ta on saanud gripivaktsiini 2017. või 2018. aastal. Uuring ilmus pealkirjaga “Gripivastane vaktsineerimine ja hingamisteede viirusnakkused kaitseministeeriumi personali seas gripihooajal 2017–2018”.

Uuringu kokkuvõte:

„Gripivastase vaktsineerimise saamine võib suurendada teiste hingamisteede [haiguste] riski, seda nähtust nimetatakse viiruse interferentsiks. Gripivaktsiini efektiivsuse arvutamiseks kasutatakse sageli testnegatiivseid uuringukavasid. /…/ Lisaks uuriti üksikuid hingamisteede viirusi ja nende seost gripivastase vaktsineerimisega.“

Huvitav on see, et kuigi hooajaline gripivastane vaktsineerimine ei suurendanud kõigi hingamisteede infektsioonide riski, oli see tegelikult “oluliselt seotud täpsustamata koroonaviirusega (see tähendab, et uuring ei maininud konkreetselt SARS-CoV-2) ja inimese metapneumoviirusega” (hMPV).

Neil, kes olid saanud hooajalise gripisüsti, oli 36% suurem tõenäosus saada koroona ja 51% suurem tõenäosus saada hMPV kui vaktsineerimata inimestel.  Haiguse sümptomite loend on samuti kõnekas: peamised sümptomid on palavik, kurguvalu ja köha. Eakatel ja nõrgenenud immuunsüsteemiga inimestel on kõrgendatud risk haigestuda raskesse hMPV-sse, mille sümptomiteks on hingamisraskused ja kopsupõletik. Kõik need sümptomid kehtivad ka COVID-19 puhul.

Mercola intervjuud Mikovitsiga saab vaadata SIIT.

Loe täispikka artiklit ja vaata allikaid SIIT.

 

 

Filmi ulatuslik tsenseerimine 2020–2021

 Vikipeedia andmetel kogus video enne eemaldamist miljon vaatamist. Vaatamata selle eemaldamisele levis see edasi.

Video pakub kõneainet veel kaua pärast selle ilmumist: 2021. aasta veebruaris teatas The Washington Post, et Facebooki leht nimega “Shop Mask Free Los Angeles” kasutas oma väidete toetamiseks filmi „Plandemic: The Hidden Agenda Behind Covid-19“. Selleks ajaks teatas Post, et mõned linkid on saanud kannatada. Youtube’i pressiesindaja ütles, et platvorm eemaldab „Plandemicu“, kuna “väide, et maski kandmine võib hoopis haigeks teha, võib põhjustada otsest kahju.

Facebook ja Twitter astusid samme filmi leviku piiramiseks pärast selle postitamist, kinnitades hoiatusi kasutajate jagatud linkidele.

Täispikk 84-minutiline film pealkirjaga „Plandemic: Indoctornation“ ilmus 18. augustil 2020. Filmis antakse mõista, et USA Haiguste Tõrje ja Ennetamise Keskus (CDC), Google ja faktikontrolliagentuurid, John Oliver ja Bill Gates käituvad tsensuuri kehtestamisel koordineeritult. 

VAATA VIDEOT: https://www.bitchute.com/video/IB3ijQuLkkUr/, avaldatud 6. mai 2020.

 

Allikad

 

Koostas Revo JaansooKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt