Eurosaadik kutsub üles Bilderbergi kajastama

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. juuni 2013 kell 15:24Gerard Batten on Suurbritannia Iseseisvuspartei eurosaadik, kes on Bilderbergi grupi tegemisi uurinud juba üle 10 aasta. Ta on üks paljudest, kes on ka tänasest Londoni lähedal The Grove’i hotellis toimuva Bilderbergi kohtumise vaatlejate seas. Infowars tegi poliitikuga intervjuu.

 

Eurosaadik Batten ütleb, et see aasta erineb eelnevatest, kuna esimest korda on reportaaži tegema läinud ka inimesi peavoolumeediast, kes uurivad ümbruskonda ja teevad intervjuusid ning tema sõnul on see juba iseenesest suur läbimurre.

Bilderbergi kohtumisele sõidavad oma vabast ajast 140 maailma mõjuvõimsat inimest, et arutada maailmapoliitika käekäigu üle. Mitte kunagi aga ei ole avaldatud detailset kohtumiste sisu. Kokkusaamisel räägitakse asjadest, mis puudutavad avalikku huvi ning seega peaks olema koosolekutel tehtud otsused ja lahendused avalikkusele teada. Batten küsibki, et mida tahetakse asjade saladuses hoidmisega saavutada.

Peamine põhjus, miks Batten kõik need aastad uurimust teinud ongi see, et Bilderbergis toimuvast ei avaldata kunagi kokkuvõtteid. “Öeldakse vaid, et mingeid kokkuvõtteid ei ole esitada, kuid kas me tõesti peaksime peaksime seda uskuma,“ küsib ta. Tema sõnul hakkavad inimesed maailmas üha enam taipama, et poliitika pole midagi, mida tehakse nende heaks, vaid et seda tehakse nende üle valitsemiseks.

Kuigi Batten on ise saatnud seoses Bilderbergi kohtumisega hulgaliselt kirju erinevatele poliitikutele, sealhulgas ka David Cameronile, on enamus tema küsimusi vastuseta jäänud. “Kui kõik otsused, mis kohtumisel langetatakse, on ausad, siis ei peaks ju olema probleemi need ka avalikkuse ette tuua,” ütleb ta.

Pikka aega varjati nende koosolekute toimumist täielikult. Nüüd aga, kui aina enam inimesi on grupi olemasolust teadlikud ning tahavad teada, mida kohtumistel arutatakse, tembeldatakse nad “vandenõuteoreetikuteks”. Gerard Batten aga leiab, et tegelikult on vandenõu hoopis see, mida Bilderbergi grupp sepistab ja veel suurem vandenõu on see, et peavoolumeedia ei ole 95 aastat mitte kordagi rääkinud kohtumistest, kus pannakse paika terve maailma tulevik.

Eurosaadik õhutab inimesi aina rohkem küsima küsimusi ja ise uurima, sest praegusel hetkel on maailmas tegemist tõelise demokraatia- ja õiglase majanduse kriisiga.

 

Nendel ja paljudel muudel teemadel räägib Gerard Batten ka allolevas videos:

 

 

Allikas: Infowars

 

Toimetas Stinne Loo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt