Texase osariigis kaalutakse teismeliste emade õigust vaktsineerimise üle otsustada

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. märts 2013 kell 9:59vaccine

Texase osariigis kaalutakse seadust, mis annaks teismelistele emadele õiguse ise enda ja oma lapse vaktsineerimise jaoks nõusolekut anda.

 

Texase senatile on esitatud uus seaduseelnõu, mis annaks teismelistele emadele õiguse ise otsustada enda ja oma lapse vaktsineerimise üle. See läheb vastuollu seadusega, mille kohaselt niikaua, kuni laps on alaealine, peavad vanemad tema vaktsineerimiseks nõusoleku andma.

Mis siis, kui alaealine ongi juba ise lapsevanem või saamaks selleks? Ta tohib otsustada enda lapse vaktsineerimise üle, kuid mitte enda vaktsineerimise üle. Ning kas teismeliselt emaks saanu on pädev otsima vastust küsimusele, kui õigustatud ja mõistlik tema või tema lapse vaktsineerimine on?

 

Seaduseelnõu tõstatab palju küsimusi, millele ei ole lihtne vastust leida. Melissa Melton kirjutab Infowarsi portaalis, et lapse nõusolek selliste kemikaalide saamisele on võrdväärne sellega, kui küsida lapse nõusolekut, kas ta tohib astuda suguellu või tarvitada narkootikume. Melton leiab, et kui võimaldada lastel, kes on täiskasvanute poolt väga kergesti mõjutatavad, nõustuda vabatahtlikult potentsiaalselt väga raskeid kõrvalnähtusid tekitavate vaktsiinidega, siis on see meditsiiniline rünnak riigi poolt.

See on küll emotsionaalne lähenemine teemale, kuid samas ei saa siiski jätta kõrvale küsimust, kas osariigis, mis on teismeliste raseduste poolest USA-s kolmandal kohal, on mõistlik anda teismelistele emadele selliseid õigusi. Varem on olnud riiklik poliitika, et rasedatele üldiselt ei soovitata vaktsineerimist.

Viimastel aastatel on aga farmaatsiatööstuse survel seda muutma hakatud ning aina enam soovitatakse vaktsineerida raseduse ajal ilma tegeliku kliinilise tõestusmaterjalita, mida selline tegu lootele põhjustada võib.

 

Lisaks on senati laual ka seaduseelnõu, mis teeks kõigile laste päevahoiu asutuste töötajatele vaktsineerimise kohustuslikuks. Tööandjal on kohustus omada töötaja vaktsineerimise infot ning voli sundida töötajat kasutama kindaid ja näomaski, kui vaktsineerimine ei ole nõuetekohaselt teostatud. Tekib küsimus, et eeldusel, et kõik lapsed on vaktsineeritud ning et vaktsiin toimib nii, nagu seda lubab tootja, siis kui suurt ohtu võib vaktsineerimata lasteaiakasvataja neile lastele kujutada?

Farmaatsiatööstuse surve vaktsiinide pealesurumisel suureneb sedavõrd, mida enam saab avalikkus teadlikuks vaktsiinide ohtlikest kõrvalnähtudest.

 

Allikad: Natural News, Infowars, Open States 1, Open States 2

Toimetas Katrin SuikKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt