Religioonis tehti muudatus: Kuu asub nüüdsest Maa atmosfääris

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. märts 2019 kell 11:35Teadlased on teinud uskumatu avastuse: Maa atmosfäär ulatub 630 000 km kaugusele, see on umbes 50 Maa diameetrit ehk rohkem kui poolteist korda kaugemale kui Kuu. Igor Baliukin Venemaa Teaduste Akadeemia kosmoseuuringute instituudist koos kollegidega on uue pilguga üle vaadanud andmed, mille on enam kui kahekümne aasta eest kogunud Päikese ümber tiirutav kosmoseobservatoorium SOHO. Selline uudis (avastus) avaldati ajakirjas “Journal of Geophysical Research: Space Physics“.

 

Kuidas on võimalik, et nad (erinevad kosmoseagentuurid) on 60 aastat saatnud kosmosesse erinevaid rakette, sonde, satelliite jne, lisaks on nad väidetavalt käinud 6 korda ka koos inimestega Kuu peal ning siis aastal 2019 avastasid nad, et muide, Kuu asub Maa atmosfääris?

Ma ei ole küll teadlane, aga mina mäletan aega, kui teaduse järgi Kuu ei olnud Maa atmosfääris ning kõik toimis. Kas kosmoserakettide ja sondide liikumine mitte ei sõltu sellest, kas nad asuvad parajasti planeedi atmosfääris või hoopis vaakumis? Ja kuhu uue avastuse puhul sobitub Van Alleni kiirgusvöönd, mis on Maast on u 200 – 70 000 km kaugusel (vahemik varieerub erinevate hinnangute järgi) ja mille tõttu on väidetavalt raskendatud inimeste Marsile saatmine, kuigi 50 aastat tagasi käisid inimesed väidetavalt korduvalt läbi selle vööndi Kuul?

Mulle räägiti koolis, et Kuu ja Päike asuvad kaugel kosmoses, mitte Maa atmosfääris. Mina mäletan, et Maa atmosfäär ulatub kõigest sadade kilomeetrite kõrgusele ja Kuu asub Maast ca 400 000 km kaugusel. See on ca pooletuhande kordne vahe! Ning 60 aastat ja miljardeid-triljoneid dollareid hiljem tuleb välja, et Kuu asub Maa atmosfääris… No shit! : )

Kuidas on Maa gravitatsioon nüüd nii tugev, et mõnesaja kilomeetri asemel hoiab ta nüüd lausa 600 000 km kaugusel atmosfääri enda ümber? Ja kuidas see Kuu seal õhus püsib nüüd kui ta on Maa atmosfääris?

Wikipedia andmetel ulatub Maa atmosfäär kuni 1200 km kõrgusele

Kuna uudis religiooni muudatusest on suhteliselt värske, siis pole tõeministeerium Wikipedia selle kohta veel muudatust jõudnud teha ning täna seisab seal info, et Maa atmosfäär ulatub 1200 km kõrgusele.

“Atmosfääri mass on 5×1018 kg, millest kolmveerand asub ma

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt