USA lennujaamades võib naljaviskamine kinnipidamisega lõppeda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. oktoober 2013 kell 18:50USA transporditurvalisuse amet (Transportation Security Administration – TSA), on pärast 9/11 rünnakuid lennureisijate elu üsna kibedaks teinud. Kaebuseid nende tegevuse kohta kostab pidevalt, sest inimesed ei tunne ennast mugavalt, kui nad peavad läbima näiteks pisemaidki detailile paljastavaid röntgenskannereid või taluma selle asemel põhjalikku läbikompamist. Kuna TSA tegevuse üle on palju nurinat ja ka pila, ähvardab TSA nüüd naljatajaid vabadusekaotusega.

 

George Bushi nimelises siselennujaamas Houstonis lastakse valjuhäälditest hoiatust, et “kõik turvalisust puudutavad kohatud märkused või naljad võivad lõppeda teie arreteerimisega”.

TSA on oma turvakontrollide pärast saanud halva maine ning on olnud paljude pilgete sihtmärgiks. Peamisteks kaebusteks TSA töötajate kohta on isiklike asjade lõhkumine või kaotamine, inimeste katsumine ebasobivatest kohtadest, inimeste alandamine ja jaburad pistelised kontrollid, mis on suunatud inimestele, keda tavainimene terrorismis ei kahtlustaks. Näiteks on läbi otsitud väikelapsi või ratastoolis reisivaid lapsi. Kõige selle kohta ei tohi reisijad aga enam ühtegi iroonilist märkust ega nalja teha.

 

Lennujaamas salvestatud heliklipp:

 

 

 

Allikad: Infowars, Police State USA

Foto: asp.militarygear.com

 

 

Tõlkis Marlen Laanep

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt