Loodav internetiseire jälgib vaktsiinivastaseid meeleolusid sotsiaalmeedias

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. juuni 2013 kell 14:35 

Kui sa postitad Facebooki seinale artikleid, mis hoiatavad teisi vaktsiinide ohtlikkuse eest, või säutsud Twitteris linke viimaste uurimuste kohta, mis seostavad vaktsiine autismiga, siis õige pea võivad vaktsiinide pealesurujad üle maailma sellest reaalajas teadlikuks saada.

 

Viimaste teadete kohaselt on Bill&Melinda Gatesi fondi rahastavad teadlased nii USA-s kui ka Suurbritannias ühendanud jõud, et luua globaalne seiresüsteem, mis suudab jälgida ja asjakohastele instantsidele teatada sotsiaalmeedias toimuvast arutelust, mis trotsib peavoolu vaktsiinidogmasid.

Seda uut katset luua rahvuseülest Suure Venna nuhkimissüsteemi on ülistatud kui lahendust “valede ja kuulujuttude” kiire leviku tõkestamiseks internetis. See piirab aga sõnavabadust virtuaalses keskkonnas, mis võib vaktsiinide tõhususe ja turvalisuse kahtluse alla seada. Peavoolu autoriteetide seisukoht on see, et vaktsiinid on igati turvalised ja tõhusad ning kõik, mis seda ebapiisavalt tõendatud avaldust ümber lükata püüab, on globaalse politseiriigi poolt ametlikult valeinfoks kuulutatud.

Üks uue jälgimissüsteemi autoreid, Heidi Larson Londoni hügieeni ja troopilise meditsiini koolist (London School of Hygiene & Tropical Medicine), leiab, et sõnavabadus internetis on globaalselt hoogu juurde andnud juttudele, mis tema ja teiste süsteemi loojate arvates on „kontrollimata kuulujutud ning valeinformatsioon vaktsiinide kohta“. Teisisõnu on inimeste võime iseseisvalt mõelda ning teistega põhjendatud muresid vaktsiinide kohta arutada ohtlik ning kõikenägev virtuaalne silm on väga vajalik, et kogu seda “lobisemist” jälgida ja sellest otse tervishoiuametnikele teatada.

 

Bill Gates ja vaktsiinitööstus püüavad meeleheitlikult hirmutamistaktika abil müüti säilitada

Selle uue jälitamistööriista väljaarendamise tegelik motiiv on loomulikult soov suurendada inimeste kuuletumist vaktsineerimiskavadele. Kuna Gatesi fondi toetatud vaktsiinipromojatel ei ole võimalik (veel) täielikult interneti sõnavabadust piirata, siis nad kasutavad seljataga hirmutamise ja manipuleerimise taktikat, lootes, et see tagab neile uue platvormi oma propagandat kiiremini levitada ja tõkestada katseid vaktsiinide staatust muuta.

Uue süsteemi loojad tunnistavad kõike seda avalikult. Aina suurem hulk inimesi väldib teadlikult ja põhjendatult vaktsiine, kuna üks uurimus teise järel kinnitab, et need on üldiselt ebaefektiivsed. On teada, et need on põhjustanud ka haiguspuhanguid, mitte neid üksnes ära hoidnud. Seetõttu teeb vaktsiinitööstus jõulisemaid püüdlusi, et leida uusi viise, kinnitamaks kanda ülemaailmses diskussioonis vaktsiinide kohta ning veenda suuremat hulka inimesi end vaktsineerima.

Peaaegu kõik viimastel aastatel aset leidnud haiguspuhangud, mis võimude sõnul levisid vaktsineerimata inimeste keskel, väljendusid tegelikult kõige jõulisemalt just vaktsineeritutel. Teisisõnu näitab kogutud teave, et vaktsineeritud inimestel võib olla tegelikult suurem risk nakatuda selliste haigustega nagu mumps, leetrid ja lastehalvatus kui vaktsineerimata lastel. See lükkab ümber seisukoha, et vaid vaktsiinid suudavad ära hoida haigusi ja nende tegemata jätmine on tõsine terviserisk.

 

Allikas: Natural News

Foto: fivefeetoffun.blogspot.com

 

Toimetas Katrin Suik

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt