Uudis, et Putin avaldab seni varjatud 9/11 satelliitfotod, ei vasta tõele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. veebruar 2015 kell 14:53Nädalapäevad tagasi levis erinevates alternatiivuudiste portaalides üle kogu maailma uudis Venemaa päevalehes Pravda ilmunud artiklist, mille kohaselt plaanib Putin avaldada maailmale satelliitfotod, mis pidavat tõestama, et 9/11 oli sisetöö. Selle uudise on avaldanud ka Infowars, Veteran’s Today ja paljud uudisteportaalid Euroopas.  Teemast oli juttu ka USA raadiosaates “Coast To Coast AM”.

 

Pravda artikli juures on jäetud aga kahe silma vahele seik, et väljaanne viitab materjali originaalallikana väikesele uudisteportaalile Secrets Of The Fed (Föderaalreservi Saladused). Veidi asja edasi uurides ilmneb, et kõnealune “uudis” levis erinevates blogides ja väiksematel uudistesaitidel juba möödunud aasta mais ning postituse autor lihtsalt juurdleb, kas Putin võiks olla see, kes tuleb globaalselt avalikkuse ette väljaütlemisega, et 9/11 oli sisetöö. Nii et palju kära eimillestki.

Vladimir Putin on oma arvamuse 9/11 kohta välja öelnud küll ja see erineb oluliselt praegustest kuulujuttudest. 2011. aastal toimunud Seligeri noortefoorumil nentis mees, et väited 9/11 ja väidetava USA sisetöö kohta on tema arvates täielik nonsenss.

 

Uus 9/11 uudis võib seostuda Saudi Araabiaga?

USA-s on viimasel ajal palju juttu olnud sellest, et valitsust survestatakse, avalikustamaks salastatud 28 lehekülge ametlikust 9/11 raportist. Väidetavalt peaksid need leheküljed sisaldama infot, mis kinnitavad Saudi Araabia osalust 9/11 terrorirünnakute kavandamises. Kas terrorismivastane sõda saab taas uue vaenlase kuju? Alguses oli selleks 9/11 rünnakud väidetavalt korraldanud Osama Bin Laden ning sõda Afganistanis sai rohelise tule. Siis tuli välja, et Saddam Hussein omab tuumarelvi ja ka tema võis aidata 9/11 korraldada (väide, mille G.W. Bush hiljem ümber lükkas). Rohelise tule sai ka Iraagi sõda. Vahepeal võeti maha ka Gaddafi Liibüas ning terroriorganisatsioonid Al Qaeda ja Taliban jäid tagaplaanile, sest nüüd käib sõda ISIS-e vastu.

11. septembri rünnakutest on möödunud 14 aastat, Lähis-Idas on hukkunud miljoneid inimesi, mitu riiki on pommitatud maatasa, globaalsele sõjategevusele terrorismi vastu on kulutatud mustmiljon-triljon dollarit…

 

Allikad artikli sees, lisaallikad: New York Post, Godlikeproductions, WKTSOTFR Facebook

Fotolavastus: wallippo.com

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt