9/11 tõeliikumine kutsub tavainimesi üles kohtuprotsesse algatama

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. aprill 2013 kell 11:51Dokumentaalfilmitegija Tony Rooke’i veebruaris saavutatud moraalne võit kohtuasjas BBC vastu on üks liikumise Arhitektid ja insenerid 9/11 tõe eest (AE911Truth) suurimaid õnnestumisi. Nüüd kutsuvad nad inimesi üle kogu maailma üles kohtuasju avama, et seista vastu 11. septembri terrorirünnakute ametlikule versioonile.

 

Rooke teeb parasjagu oma kohtukäigust rääkivat dokfilmi Inconvertible, ja kogub selle jaoks annetusi. Film on samuti mõeldud selleks, et innustada ka kõiki teisi tema eeskuju järgima. “Terrorismi-vastased seadused on globaalsed. Nagu me kasutasime ära Briti valitsuse seadusandlust nende endi vastu, saavad seda teha ka ameeriklased, eurooplased ja kõik teised, kes ei taha, et valetamine 9/11 kohta jätkuks,” ütles mees.

Filmi üheks kõrghetkeks on plaanitud stseen, kus Rooke kutsub kokku vandekohtu, mis koosneb erru läinud politsenikest ja kohtunikest, ning näitab neile kogu tõestusmaterjali, mis sai algse kohtuasja jaoks kogutud. Neilt korrakaitse- ja juuraekspertidelt oodatakse seejärel otsust, mis pole muidugi siduv, kui avaldab loodetavasti mõju kogu maailmas. Rooke ise kommenteerib seda nii: “Uurime välja, mida meie politseinikel ja kohtunikel on 9/11 kohta öelda, kui neil pole ohtu oma tööd kaotada.”

AE 911Truth annab ühtlasi teada, et on valmis materjalide ja ekspertide leidmisega valmis abistama igaüht, kes soovib 9/11 seotud valede pärast kohtusse pöörduda. Samuti kutsutakse üles inimesi, kellel on konkreetseid ideid, kuidas kohtuasju väljaspool Suurbritanniat üles ehitada, nendega ühendust võtma.

 

Allikas ja foto: AE911Truth

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt