Video! USA doksari aastal 2009: süsteem kavandab pandeemia lavastamist ja sundvaktsineerimise rakendamist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. november 2021 kell 14:55Vandenõuteooriaid käsitlev doksari “Conspiracy Theory with Jesse Ventura” jooksis telekanalil USA truTV aastatel 2009-2011 ja seda juhtis endine Minnesota kuberner Jesse Ventura. Kolme hooaaja jooksul käidi läbi mitmed tuntud vandenõuteooriad nagu 9/11 terrorirünnakud, tulnukad, salavalitsused, keemiapilved, kliimaga manipuleerimine jne. Sarja esimese hooaja 5. episoodis pealkirjaga “Secret Societies” (Salaühingud) oli üheks külaliseks Ameerikast Ühendriikidest põgenenud arst, dr Rama Labo, kes ütles, et salavalitsuse plaan on sundvaktsineerimisega vähendada maailmas rahvastiku arvu.

 

Episoodi esmaesitlus USA-s oli detsembris 2009.

 

Dr Rama Labo: Nad kutsuvad esile pandeemia (–), Siis ütleb USA valitsus, tuginedes oma varasematele avaldustele oh, meil on pandeemia! Jummel, meil ei ole piisavalt vaktsiini. Nii loome segu, mis ootab 90 000 süstejaamas. (–) See tähendab genotsiidi sarnast holokausti (–) Mehed ja naised haigestuvad ja surevad. Need, kes ellu jäävad, on viljatud.

 

Jesse Ventura: Kui inimesed hakkavad massiliselt vaktsiini kätte surema, kas siis ei alga revolutsioon või mäss?

 

Dr Rama Labo: Siis hakkavad 420 000 USA sõjaväelast tegutsema. Elanikkond soovitatakse ümber paigutada kodanikuallumatuse või pandeemia korral.

 

Jesse Ventura: Doktor, te ütlete, et kui inimesed keelduvad vaktsineerimisest, siis FEMA paneb nad üle riigi omamoodi koonduslaagritesse? Doktor, kuidas te saate seda öelda?

 

Dr Rama Labo: 2003. oli mul ravimivabas arstipraktikas patsient, kes oli valitsuses. Ükspäev ütles ta, et on peaaegu aeg suurt hukkamist alustada. Küsisin, millest sa räägid? Ta ütles, et on peaaegu aeg muidusööjad külmaks teha. Need on inimesed, kes tarbivad meie taastumatuid loodusvarasid. Küsisin, kes on need kes selle otsuse langetavad? Ta ütles, meie aristokraadid.

 

Jesse Ventura: Kas see inimene on Bilderbergi liige?

 

Dr Rama Labo: See ei ole kuninganna Beatrice. Ei ole Inglismaa kuninganna. Pole Henry Kissinger. Aga ta esitles end kindlasti võimueliidi liikmena. Küsisin, kes selle taga on? Ja ta ütles, muidugi oled kuulnud Bilderbergist? Küsisin, kas need on tipus olevad inimesed? Ta ütles, ei. Uurimine viib kaardistamata territooriumile.

 

Jesse Ventura: Doktor, me räägime millestki metsikust, mis hävitab 90% maailma elanikkonnast. Ütled, on et Bilderbergid ei ole roolis, et neid juhib veel keegi kõrgemal?

 

Dr Rama Labo: Selle naise jutu kohaselt on seal seitse meest, kes teevad pikaajalisi otsuseid selle kohta, mida nad tahavad, milline riik tõuseb, milline langeb, mis majandus õitseb.

On tõesti oluline mõista, et neil inimestel ei ole seost religiooniga, rahvaga, poliitilise parteiga. Nad tegutsevad oma eeskirjade kohaselt ja nende eeskirjad pole samad, mida me usume, et meie institutsioonid järgivad.

 

Jesse Ventura: Väidad, et need inimesed tahavad genotsiidi?

 

Dr Rama Labo:  Seagripp on üks katalüsaator. Pea meeles luues genotsiidi, pead tegema kõvasti tööd, et tappa 6 miljardit inimest. Sõjaväelasena, keda on treenitud spetsvägedes, sa tead, et nemad saaksid sellega hakkama. Aga sul on ka vaja ka abijõude ja tagatisi.

 

Jesse Ventura: Kui võimsad on Bilderberid või nende juhid maailmas?

 

Dr Rama Labo: Mitte nii võimsad kui meie, inimjõud oleme. Alati, kui me oma hääle tõstame, astuvad nad tagasi. Probleem, nende väike räpane saladus on see, et meil on see võim. Nad ei taha, et me teaksime, et meil on see võim.

 

Allikas: Youtube (kustutatud)

Foto: https://conspiracychannelusa.wordpress.com

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt