Mõistusekontrolli karmid mängud II

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. aprill 2013 kell 16:53



Märtsikuus Telegramis ilmunud artikkel “Einstein: “Maailm on väga ohtlik koht…”ehk mõistusekontrolli karmid mängud”, mis rääkis “sihikul olevatest inimestest” osutus lugejate hulgas väga populaarseks, seega otsustasime ühe selleteemalise artikli veel avaldada.

 

Alljärgnev on lühikokkuvõte Jesse Ventura sarja “Conspiracy Theory” 3. hooaja 7. osast, mis samuti samale asjale keskendub. “Sihikul olevad inimesed” (targeted people) on suur grupp tavakodanikke üle kogu maailma, kes usub, et valitsus teeb nende peal mõistusekontrolli katseid. “Me oleme ohvrid valitsuse programmis, millel puudub vähimgi austus inimõiguste vastu,” väidavad “sihikul olevad inimesed”.

 

logo2bda

 

Rünnakud otse tele-eetris

Dr Terry Robertson on töötanud üle tuhande “sihikul oleva inimesega” ja räägib, et enamikul patsientidel on sarnased probleemid ja sümptomid. “Nad usuvad, et neid on sihilikult välja valitud, et nende peal katseid teha. Nad kuulevad hääli, mis tihtilugu neid solvavad ja narrivad. Mina usun, et need inimesed ei ole hullud – üle 50% “sihikul olevatest inimestest”, keda mina olen uurinud, on kõrgharidusega,” ütleb Robertson.

Telejaamade CBS2 ja KPVJ TV reporterid Serene Branson ja Caroline Crowley sattusid otse-eetris rünnaku alla, kui hakkasid järsku peas veidraid hääli kuulma ja suust segast loba välja ajama. Robertson ütleb, et seda tehakse psühhotrooniliste relvade ja biokommunikatsiooni tehnoloogia abil.

Tuntud USA tõsielusarja “Judge Judy” peaosatäitja Judy Sheindlin sattus samuti telekaamerate ees rünnaku alla, hakates teadmata põhjustel pudikeelt rääkima. Sheindlin kirjeldab: “Järsku hakkas mu peas hullult taguma, mul oli ääretult ebamugav ja ma tundsin, et miski on valesti, ma olin suures hirmus ja segaduses.” Sellest intsidendist sai USA ajakirjanduses suur hitt tabloidides aastal 2011.

 

cia-mk-ultra-experiments-on-mind-controlled-children

Foto: ekraanikuva

 

CIA salajane ajupesuprogramm toimib tänaseni?

Edukas kinnisvaraarendaja Harlan Girard on ängistavaid helisid kuulnud üle 30 aasta, olles üks esimesi ohvreid, kes sellega avalikult välja tuli. “Olen pidevalt valudes, see on psühholoogiline piinamine, kuulen neid helisid pidevalt oma peas ja need lähevad iga aastaga üha valjemaks,” räägib Girard, väites, et ta teab ka seda, miks teda rünnatakse. Nimelt olevat ta teinud aastakümneid tagasi teravaid märkusi nii Ronald Reagani kui ka George H. W. Bushi aadressil, mis Suurele Vennale sugugi ei meeldinud.

Girard on ise asja põhjalikult uurinud ja avastanud, et valitsuse dokumendid kinnitavad mõistusekontrolli tehnoloogia olemasolu (vt Patent 6470214). “See moduleerib mikrolaine kiire helilaineks ehk teisisõnu on tegu sünteetilise telepaatiaga. See on õhujõudude patenteeritud tehnoloogia, millega saab saata mikrolaine abil inimeste pähe helisid,” selgitab Girard. “Olen juba 75-aastane ja soovin, et see asi saaks lahenduse, enne kui ma suren,” ütleb ta.

 

PAGE 26

 

Kenneth Baker, endine politseinik, räägib: “Hakkasin kuulma hääli oma peas. Algul arvasin, et need on mu enda mõtted, kuid siis taipasin, et need on sõnad ja fraasid, mida mina kunagi ei kasuta. Need olid alandavad ja solvavad väljendid. Seda tehakse mõistusekontrolli eesmärgil – samamoodi nagu toimis MK Ultra.”

MK Ultra oli CIA salajane ajupesuprogramm, mis paljastati 1970 ja suleti ametlikult, aga selle uurijad usuvad, et salaja toimib programm edasi. “Sarnast suunatud mikrolaine energia tehnoloogiat katsetati ka lahesõjas,” ütleb Baker.

 

Kaitse elektromagnetiliste laine eest

Sebastian Soberanes on ekspert, kes on rajanud äri, mis varustab kliente vahenditega, aitamaks kaitsta end elekromagnetiliste lainete eest. Tema käest saab osta näiteks seadmeid, mis registreerivad elektromagnetilist radioaktiivsust õhus, aga ka materjale, mis kaitsevad keha ja pead nende eest – spetsiaalseid riideid ja mütse ning isegi kiirgust peegeldavaid värvisegusid, millega saab oma kodu seinad üle võõbata. “Sellest on välja kujunenud trend, paljud inimesed kahtlustavad, et valitsus on nad sihikule võtnud,” räägib Soberanes.

David Corso, “Black operations”-veteran usub, et MK Ultra programm käib tänaseni ja “sihikul olevad inimesed” ei ole hullud, vaid reaalsed ohvrid. Ta ütleb, et “kõik uus on unustatud vana”, viidates külma sõja aegsetele militaarsuhtluse eesmärgil rajatud sõjaväe GWEN (ground wave emergency network) tornidele. Corso räägib, et nende tornide ümber on kõige rohkem ohvreid. “Võimalik, et need tornid on ümber relvastatud teistel eesmärkidel, külm sõda on ju läbi ja neid torne ei kasutata enam, aga maha neid ka ei võeta.”

Lisa Becket, aktivist ja ohver, kannab saabaste sees magneteid, sest saab pidevalt suunatud põletushaavu oma jalgadesse. Lisaks kannab ta fooliummütsi, ja fooliummantlit ning magab fooliumiga ümbritsetud karbis juba kümme aastat. Becket sõnab: ““Sihikul olevad inimesed” tunnevad valusid ja reaktsioone kõrvades ja suguelundites. GWEN (vt altpoolt – toim.) tornide läheduses võib seda eriti tugevalt tajuda.”

 

Kes on need kontrollijad? President? FBI?

Mark Phillips, endine CIA töötaja, kes võttis osa ka MK Ultra programmist, ütleb, et MK Ultrat pole kunagi suletud ja see toimib salaja edasi. Phillips räägib, et vanasti pandi ninakoopasse vastuvõtja, mis ühendati ajuga, et mõistusekontrolli läbi viia. “Tänapäeval kasutavad nad samadel eesmärkidel mikrolaineid – seda saab teha suurtele massidele üheaegselt. Nad manipuleerivad ajulainetega, tekitades ängistust ja valu ning suunavad pähe sõnu ja lauseid,” räägib Phillips.

“Parim viis midagi salajast teha on otse kõikide silme all nagu GWEN tornid,” kinnitab endine MK Ultra programmis osalenud valitsuse töötaja. “Eesmärgiks on absoluutne kontroll, nad on seda kasutanud näiteks protestijate vastu. See tehnoloogia, mis vanasti saatis sõnumeid salamõrvaritele, saadab neid nüüd massidele.”

Harvardi ülikooli lõpetanud Robert Duncan on endine CIA töötaja, kes väidab, et tema töötas välja mitmeid tehnoloogiaid, millega saab tungida inimese pähe. “Olen oma tööga loonud tehnoloogiat võimu pimedamale poolele. Need inimesed ei ole hullud. CIA-l on pikk ajalugu inimeste peal katsete tegemisel. MK Ultra, LSD ja GWEN tornid. Need programmid käivad edasi uute nimede all, uute eelarvetega. See kõik on osa kogu elanikkonna valitsemiseks alateadvuse kaudu,” ütleb Duncan.

Kes on need kontrollijad? President? FBI? “Ei! Need on salajased organisatsioonid, keda on väga raske üles leida. Ma olin naiivne ja ei teadnud, kuidas nad seda tehnoloogiat kasutada plaanivad. Enam ma seda ei tee, ma tahan seda paljastada – ma ei karda surma. See tehnoloogia on nii võimas, et sellega saaks kontrollida iga inimest siin planeedil,” ütleb Duncan lõpetuseks.

 

MKULTRA

Foto: ekraanikuva

 

gwen

 

The Ground Wave Emergency Network (GWEN) ehk pinnalainete avariivõrgustik oli USA valitsuse rajatud sidesüsteemide tornide võrgustik, mille eesmärk oli tagada sidevõimalus tuumasõja ajal. See rajati vastu võtma suurtel kõrgustel toimuvate tuumarünnakute elektromagnetilisi impulsse, et president saaks jagada käske strateegilistele tuumapommitajatele. See tohutu tornide võrgustik on tänapäevani alles.

 

NationalMap1

 

Vaata “Conspiracy Theory” 3. hooaja 7. osa siit:


 

Loe MK Ultra kohta lisaks näiteks Wikipediast.

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt