Koroonaviirus: vandenõuteooriad ja agendad, võimalikud tagajärjed ja reaalsusloome

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. märts 2020 kell 11:13Meie toimetus saab endiselt väga palju pöördumisi koroonaviiruse teemal. Nimelt ei rahulda paljusid lugejaid meie “KEEP IT CALM” (rahu, ainult rahu) suhtumine, vaid tahetakse vastuseid küsimustele: mis, miks, kes, kuidas jne. Ehk siis – kus on see müstiline TÕDE: kes ja miks päästis valla koroonaviiruse, mis asju selle paanika varjus aetakse ja kas “Simpsonite” looja Matt Groening on ajarändur, et oskab sündmusi ette ennustada? Püüame siis teie uudishimu järgneva artikliga rahuldada. : )

 

Reaalsusloome – millist olevikku ja tulevikku soovid sina?

Mis siis Telegram arvab, et on see tõde – mis praegu toimub? Meie arvates on hirm ohtlikum kui viirus ise. Ja tõde on kogu inimkonna enda otsustada, sest meie kõik loome seda reaalsust. Paraku paljud meist teevad seda mitte teadlikult ning usutakse, et meie ei otsusta midagi…

Võtame näiteks selle “Simpsonite” vandenõuteooria ehk siis – kas “Simpsonite” loojad teadsid ette, et tuleb 9/11 ja Trump saab presidendiks ja Tom Hanks haigestub koroonaviirusesse?Meie arvame, et ei teadnud. Nemad lihtsalt paiskasid need võimalikkused meie infovälja ning meie ise selle info tarbijatena ja levitajatena oleme selle inimkonnana ühiselt tegelikkuseks manifesteerinud.

Selle nähtuse nimi on sünkromüstitsism. Seega, mis iganes teooriaid sa usud (tegelikult veel olulisem: tead) olevat tegelikkus, siis mida rohkem inimesi/teadvuseid seda sama usub, seda suurema jõuga seda tegelikkust luuakse.

Kui see tundub liiga raske uskuda, siis mõtle korraks reaalsusloome peale enda või lähedaste/tuttavate elus. Kindlasti tunned neid inimesi, kes usuvad endasse ja enda tegemistesse (nad teavad, et see õnnestub) ja tõepoolest tal need asjad ka õnnestuvad? Ja siis on need teised, kes kas endasse või mõne oma unistuse realiseerumisse ei usu (nad teavad, et see niikuinii ei õnnestu) ning seda muidugi ei juhtugi.

Kui sa järgnevast kohe aru ei saa, siis loe mitu korda: selleks, et magama jääda, pead sa kõigepealt magamist teesklema. Sa jääd magama, sest sa tead, et see juhtub. Nüüd proovi minna magama nii, et sa teki alla minnes kordad endale pidevalt: ma ei usu, et ma suudan magama jääda; ma tean, et see ei õnnestu; mul ei ole kunagi õnnestunud magada.

Ja teistpidi: siin ei olegi vaja mingit vandenõud, maailmavalitsust või halba süsteemi – inimkond ise loob kõike kollektiivselt. Seega, mis iganes seadused nüüd tehakse või agendad läbi viiakse, siis seda teevad need samad inimesed, kes tekitasid probleemi ja pakuvad nüüd lahendust, ja seda inimeste heakskiidul.

Kui koroonapaanika läbi saab ja nakatumisjuhud hakkavad vähenema, siis need, kes paanikaga kaasa läksid, ütlevad, et see oli tänu karantiinile ja need kes ei läinud, ütlevad, et see on selle pärast, et see kõik oli ülepaisutatud ja asi polnudki nii hull. Ja igaüks arvab, et õigus on just temal. Aga see ei olegi oluline. Oluline on see, et mis juhtub pärast. Kas elame endiselt vabas maailmas? Kas me oleme valmis vaatama enda sisse? Kas oleme valmis minema hirmust läbi? Kas oleme valmis usaldama? Reaalsus ja selle muutmine saab ju alguse meist endast.

Seega – kas oled valmis võtma vastutust? Millist reaalsust soovid luua sina?

Kas oled valmis võtma vastutuse, et koroonaviirus on parim asi, mis sai juhtuda ja mängima olukorda enda/meie kõigi kasuks?

Muide – ühed kõige võimsamad reaalsuse loojad on lapsed, sest nad usuvad endasse ja headusesse. Seega hoiame lapsi hirmu eest ja usaldame neid positiivse reaalsuse loojatena. Kui sa seda muud moodi teha ei oska, siis lülita end kohe meediast ja sotsiaalmeediast välja ja tee seda, mida lapsed tahavad. Mängi, tunne rõõmu, unista!

***

Ja nüüd siis edasi vandenõuteooriate juurde. Oleme osa neist vandenõudest juba varem ümber lükanud/purustanud, ja suur osa neist on ka üles köetud agendad + inimeste orgaaniline jõud sinna lisaks. Me ei näe mingit positiivset põhjust nendele energiat juurde anda, seega siit edasi läheb lugu tasuliseks ja kõik, kes meil palusid seda vandenõude poolt avada, saavad seda lugeda nüüd TÄIELIKULT OMAL VASTUTUSEL. 

Populaarsemad vandenõuteooriad:

  • Toimus peaproov nimega “Kui lihtne on inimesi panna oma vabadustest loobuma?”. Nagu nägime, oli see väga lihtne. Sest inimesed Eestis nõudsid asutuste sulgemist ja piiride kinni panemist veel enne, kui valitsus nõnda otsustas. Ja väga palju ei erine see stsenaarium ka mujal maailmas. Huvitav, millal ja kuidas rullub lahti päris etendus? Ja millest veel inimesed “tu
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt