Analüüs koroonastatistika köögipoolelt: kuidas pandeemiat fabritseeriti

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. aprill 2022 kell 16:13Dr Joseph Mercola avaldas 28. märtsil 2022 oma kodulehel põhjaliku ja ohtrate viidetega artikli “Kuidas pandeemiat fabritseeriti”. Seda lugedes on selge, et ka Eestis järgiti samasugust tegevuskava. Mercola analüüs ja ka sajad teised selleteemalised kirjutised toovad välja, et juba alates pandeemia esimesest “hooajast” 2020. aasta kevadel sai alguse koroonasurmade arvuga manipuleerimine, mida eksponeeriti üle kogu maailma vastavas statistikas. 2020. aasta aprilli alguses andis USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskus (CDC) välja uued juhised surmatunnistuste koostamiseks,mille kohaselt inimene on surnud koroonasse, kui surmatunnistuse välja andnud isik eeldas, et koroona on surma põhjus. Seda hoolimata asjaolust, et surnut ei olnud koroona suhtes testitud või tal oli surma ajal üks või mitu surmaga lõppevat haigust. Sel viisil kunstlikult tõstetud koroonasurmade arv võimaldas haiglatel ja teistel tervishoiuasutustel saada rohkem riigi raha ning peatselt käivitunud koroonapropaganda toitus kohutavatest numbritest, millega pandi alus ametlikule politiseeritud COVID-narratiivile. Avaldame artikli tõlke koos viidetega.

 

Viimase kahe aasta jooksul oleme mina ja paljud teised üksikasjalikult kirjeldanud, kuidas COVID-19 surmajuhtumeid on manipuleeritud, loomaks illusiooni, et pandeemia on palju hullem, kui see tegelikult on. Nüüd on USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskus (Centers for Disease Control and Prevention) ja mõned riigid oma surmastatistikast taganemas, näidates, et meil oli kogu aeg õigus. Surmad olid algselt liialdatud poliitilistel eesmärkidel ja nüüd alahinnatakse neid samal põhjusel.

 

CDC eemaldab rohkem kui 72 000 COVID-i surmajuhtumit

Nagu teatas The Defender (14. märts 2022), oli CDC eemaldanud 72 277 “COVID-surma”, sealhulgas 24% alla 18-aastastele lastele omistatud surmajuhtumitest. (2, 3) Nad väidavad, et “kodeerimisloogika vigane algoritm” oli “kogemata” loendanud surmajuhtumeid, mis ei olnud seotud COVID-iga. Nagu teatas Udumbara: (4) “CDC Wonderi süsteemi otsingute kohaselt on mõned COVID-19-le omistatud pediaatrilised surmad surmajuhtumid, kus uppumine või narkootikumide kasutamine oli loetletud peamise surmapõhjusena.”

Vahepeal kasutas CDC laste valesurma-statistikat, et suruda 5–7-aastastele peale COVID-ravimikatseid [erakorralise ravimile antava loa (EUA) abil]. 2021. aasta novembris viitas CDC direktor Rochelle Walensky nendele andmetele, mis õigustavad soovitust väljastada selle vanuserühma jaoks Pfizeri geeniteraapiale antud erakorralist kasutamise luba. (5)

Kuidagi peaksime uskuma, et CDC-l kulus selle vea mõistmiseks kaks aastat. See lihtsalt ei ole usutav ja The Epoch Times on esitanud teabevabaduse seaduse taotluse andmete muutmisega seotud sisekommunikatsiooniks. (6)

Irooniline, et kohandamine tuleb faktide kontrollimise artiklite kannul, väites, et COVID-i surmad on ülehinnatud. Näiteks märtsi alguses väitis tervise tagasiside, et “puuduvad tõendid COVID-i surmajuhtumite ülelugemise kohta” ja et “tõendid viitavad vastupidisele”. (7)  Aga siin me oleme. Surmad olid selgelt üle-, mitte alahinnatud. See faktikontroll ei vananenud hästi.

CDC on muutunud propagandaagentuuriks

Laste tervisekaitse teadusliku nõuandekomitee liikme dr Meryl Nassi sõnul on CDC oma rahvatervise poliitika õigustamiseks kasutanud valikulisi, endale meelepäraseid andmeid, ja kui ta jääb sellega vahele, süüdistab lihtsalt oma “vananenud IT-süsteeme”. 19. märtsi 2022. aasta artiklis kirjutas ta (8): “CDC

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt