Wikileaks on Vene luure käepikendus?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. september 2013 kell 10:40Rahvusringhäälingu uudisteportaal on leidnud ja tõlkinud huvitava loo sellest, kuidas Wikileaks on tegelikult Vene luure käepikendus. Tegemist on endise NSA töötaja arvamuslooga, mis on oma oletustes üsna julge ning väljendab pahameelt nii Edward Snowdeni kui ka tema paljastusi maailmale vahendanud ajakirjanike tegevuse üle.

 

Vastuolulise loo autor kirjutab: “Olen juba mõnda aega rääkinud, et Wikileaks on tegelikult Vene luure käepikendus. Sellest on saanud isegi meem, sest vaid vähesed ajakirjanikest peavad sellist vaatepunkti tähelepanuväärseks. Võõra lipuga vehkimine, kunstlike aktivistiderühmituste loomine, Lääne ajakirjanike ja aktivistide ära kasutamine oma eesmärgi nimel – sellised asjad kuuluvad Vene luure DNAsse juba 19. sajandist alates ja see on neile loomulik. Sugugi põhjuseta ei nimeta nad spionaaži konspiratsiooniks”.

 

 

Originaalartikkel Business Insideris.

Allikas ja täispikk lugu: ERR

Foto: vimeo.com

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt