Naabrid: Venemaa maine välisriikide elanike seas on langenud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. september 2013 kell 15:07 

Peterburi esikmuuseumis Ermitaaž hiljuti lõppenud mahuka remondiga seoses on Venemaa politseil pooleli uurimine, et selle käigus on toimunud ka suuremahuline rahaliste vahendite kõrvaletoimetamine. Esialgu kahtlustatakse 50 miljoni rubla suurust vargust, kuid ei välistata ka, et allhankeid uurima hakates võib see summa kasvada miljarditeni. Link.

 

Venemaa kuvand välismaal on valdavalt negatiivne

Pew Research Center viis äsja läbi välisriikide elanike hulgas kuvandiuuringu Venemaa maine osas ning tulemustes on märgata selget Venemaa maine langust võrreldes eelmise uuringuga 2007. aastal, kusjuures tervelt 39 riigi elanike seas on Venemaa kuvand pigem negatiivne kui positiivne. Ainsad riigid, kus Venemaa kuvand on märgatavalt paranenud, on Indoneesia ja Argentiina. Link.

 

Venemaa üritab piirata viisavaba migratsiooni rahaliste vahendite tõestamise nõudega

Venemaal on välja pakutud, et kontrollimatut ja soovimatut viisavaba sisserännet tuleks näiteks piirata uue nõudega, kehtestades sisserändaja kohta rahaliste vahendite miinimumi. Nõutud 36 000 rubla olevat vähemalt kuuekordne elatusmiinimum. Link.

 

Toimetas Ain Hinsberg

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt