Äkksurm oli 2021. aastal alla 65-aastaste surmapõhjus nr 1

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. jaanuar 2023 kell 17:57Foto: Pixabay / ixti007

Tõendeid, mis näitavad, et COVID-süstid on rahvatervise katastroof, aina lisandub. 2022. aasta detsembri lõpus avaldasid Steve Kirsch ja Jessica Rose, mõlemad doktorikraadiga arstid, Substackis artiklid, milles kirjeldati mõningaid uusimaid tõendeid selle kohta, et vaktsiinid hävitavad inimeste immuunsüsteemi ja on vallandanud nn turbolaetud vähkkasvajate laviini.

 

Kirschi artiklis on toodud tema hiljutise küsitluse tulemused. Küsimustik sisaldas nelja küsimust: vanus, kas surnu oli vaktsineeritud või mitte, surma-aasta ja surma põhjus. Kuigi valim on väike, saab suundumusi vaadates siiski saada olulisi teadmisi.

Esiteks on meil 2020. aasta lähteandmed, mis näitavad, et vähk oli alla 65-aastaste ameeriklaste seas surma põhjus nr 1, millele järgnes COVID-i haiglaravi. Nn turbolaetud vähkkasvajad moodustasid ühe üheksandiku vähijuhtumitest ja müokardiidist põhjustatud surmajuhtumeid sel ajal ei olnud.

Üle 65-aastaste eakate seas olid 2020. aastal peamised surmapõhjused juba olemasolevad haigused. Teisel kohal oli vähk, kolmas COVID-nakkus (loe: ebateaduslikult rakendatud PCR-test) ja neljandal südamehaigused. „Turbolaadimisega“ vähisurmasid ega müokardiidi surmajuhtumeid ei olnud.

Seejärel käsitleb Kirsch vaktsineeritute ja mitte-vaktsineeritute erinevusi aastatel 2021 ja 2022.

 

Millesse mitte-vaktsineeritud surid aastatel 2021 ja 2022?

Aastatel 2021 ja 2022 oli 65-aastaste ja nooremate mitte-vaktsineeritud inimeste peamine surmapõhjus COVID-i haiglaravi (loe: halb tervis varasemas elus tehtud otsuste või haiguste tõttu ehk erinevad haigused ning ebateaduslikult kasutatud PCR-test näitas positiivset tulemust).

Äkksurma, kopsuemboolia ja „turbolaadimisega“ vähijuhtumite esinemissagedus oli madal ning teadmata surmapõhjuseid ega müokardiidi surmajuhtumeid ei olnud.

 

 

 

Sama kehtis ka üle 65-aastaste mitte-vaktsineeritud inimeste kohta. COVID-i haiglaravi (ebateaduslik positiivne PCR-test) oli tapja nr 1. Südameinfarktid, nn turbolaaditud vähk ja äkksurm olid kõik vähesed ning müokardiidi tõttu surmajuhtumeid polnud.

Millesse surid vaktsineeritud inimesed 2021. ja 2022. aastal?

65-aastaste ja nooremate vaktsineeritute seas oli äkksurm surmapõhjus nr 1 aastatel 2021 ja 2022. Teine oli südamega seotud surm ja kolmas vähk. Oluline on see, et nn turbolaaduriga vähktõve esinemissagedus oli selles rühmas märkimisväärne ja müokardiit tappis rohkem kui COVID-19.

 

Vanemate kui 65-aastaste vaktsineeritute seas oli vähk surmapõhjus nr 1 ja turbolaaditud vähi esinemissagedus on “tohutu võrreldes nendega, kes ei olnud saanud vaktsiini”. Ka äkksurm oli oluliselt kõrgem.

Märkimisväärne erinevus vähktõve surmajuhtumites vaktsineeritute ja mitte-vaktsineeritute vahel

Kirsch võtab kokku kolm kõige hämmastavamat erinevust süstitud ja süstimata inimeste vahel:

  1. “Äkksurmade määr vaktsineeritute vs vaktsineerimata alla 65-aastaste seas on edetabeli tipus… See on selle vanuserühma surmapõhjus nr 1 …
  2. Müokardiiti surmapõhjusena registreeritakse praegu mõlemas vanuserühmas, kuid ainult vaktsineeritutel …
  3. Südameprobleemid vaktsineeritud noorte (<65) surmapõhjusena on arvuliselt oluliselt kõrgem võrreldes nende vaktsineerimata eakaaslastega.

Kuidas COVID süstid tõstavad uuesti haigestumise ja vähi riski

Vähktõve plahvatuslikult suurenev arv on just see, mida võib oodata ravimilt, mis kahjustab ja hävitab immuunsüsteemi, mida COVID-i süstid ka teevad. Teadusartiklis “Innate Immune Suppression by SARS-CoV-2 mRNA Vaccinations” kirjeldatakse, kuidas COVID-süstid pärsivad inimese kaasasündinud immuunsüsteemi, inhibeerides 1. tüüpi interferooni rada, mis on esimese etapi vastus kõigile „viirusnakkustele“ (loe: tavaline haigestumine nagu nohu-köha, valus kurk, palavik).

Üks mehhanism, mille abil vaktsiin põhjustab vähki, on seotud tõsiasjaga, et SARS-CoV-2 ogavalk hävitab 90% DNA parandamise mehhanismist lümfotsüütides, mis on teatud tüüpi valged verelibled, mis aitavad kehal võidelda infektsioonide ja krooniliste haigustega nagu vähk.

 

Allikas: articles.mercola.com

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt