Pfizeri raport paljastab halastamatu tõe: 3 kuuga 1223 vaktsineerimisjärgset surma

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. detsember 2021 kell 12:20Foto: Nicolas Economou/NurPhoto via Getty Images (Photo By A medical syringe with a needle seen in front of the Pfizer pharmaceutical corporation logo.)

Telegram kajastas hiljuti uudist, et advokaat Aaron Siri on algatanud USA Toidu- ja Ravimiameti (FDA) vastu hagi, mis nõuab Pfizeri vaktsiinile müügiloa andmise aluseks oleva dokumentatsiooni täielikku avalikustamist. Vastuseks eelnimetatud nõudmisele on FDA soostunud avalikustama infot äärmiselt vastumeelselt ja teosammul. Põhimõtteliselt lubab FDA anda 329 000 leheküljelist materjali avalikkusele „puremiseks“ vaid  mõnesaja lehekülje kaupa kuus, mis tähendab sisuliselt, et kogu materjal saaks avalikkusele nähtavaks alles 55 aasta pärast. Peale lühiajalist kaalumist pikendas FDA oma ajagraafikut aga veelgi, nõudes dokumentatsiooni avalikustamiseks nüüd juba ei rohkem ega vähem aega kui 75 aastat!

 

Enam kui 30 riigi mainekat akadeemikut, professorit ja teadlast koondav ühendus Public Health and Medical Professionals for Transparency (PHMPT) ning seda esindav advokaat Aaron Siri sellise venitamistaktikaga mõistagi nõustuda ei saa ning nii nõutaksegi materjalide avaldamist 108 päeva jooksul – just niikaua kulus FDA-l endal väidetavalt aega Pfizeri vaktsiiniuuringuid puudutava hiiglasliku dokumentatsiooni läbi töötamiseks. Lähiajal saab näha, mida kohtunik antud küsimuses otsustab.

Avalik huvi on kindlasti üüratu, sest praeguseks ilmavalgele jõudnud dokumendid paljastavad õõvastavaid fakte,  mida siiani arusaadavatel põhjustel rahvaga jagada pole tahetud. Muuhulgas selgub materjalidest, et vaktsiini infolehel olev poliitkorrektne ja parketikõlbulik turvalisusteave erineb tunduvalt reaalsetest andmetest.

Ka Eesti perearstid kordavad jätkuvalt, et väike turse, süstekoha punetus, äärmisel juhul ka mõned külmetust meenutavad sümptomid on kõik, mida vaktsineerimise kõrvaltoimena võib oodata. Üle kogu maailma raporteeritavate müokardiidi ja perikardiidi juhtumite valguses on vastavaid ametkonnad pidanud siiski möönma, et vaktsiin võib tekitada ka südameprobleeme ning eriti sageli esineb neid vaktsiinijärgselt just poistel ja noormeestel. Hiljuti jõu

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt