Möödunud nädal tõi teateid mitme noore inimese vaktsineerimise järgsest surmast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. detsember 2021 kell 17:24Facebooki grupis “Koroonavaktsiinide kõrvalmõjud“ teatas jõululaupäeval hr A, et tema 16-aastane laps suri 21. detsembril, kuu aega pärast esimest süsti. Päev hiljem kirjutas mees, et kuna perekonnal on neid postitusi väga valus lugeda, paneb ta teema lukku, ent lisas kommentaariks, et arstid ei ole seost vaktsineerimisega ei kinnitanud ega ka ümber lükanud, kuna peale vaktsineerimist tekkisid pöördumatud kahjustused, mis võisid tuua välja kaasuvad haigused.

 

22. detsembril vahendas Delfi, et nädal varem suri vaktsineerimise järel 23-aastane noormees.

Mees suri äkksurma tagajärjel üks kuu pärast teist Pfizeri vaktsiini annust. Lahangul tuvastati tal müokardiit, mis on mRNA vaktsiinide üks võimalikest kõrvaltoimetest.

Arstid väidavad aga, et südamelihase põletikku esineb koroonaviiruse põdejatel mitmeid kordi rohkem ning vaktsiini kõrvalmõjuna on haigus väga harv.

Eestis seostatakse ametlikult koroonavaktsiinidega viite surma, vaktsineerimise saatel on aga Eestis tänavu registreeritud ligi 3000 surma rohkem kui varasema 10 aasta keskmine.

 

Allikad: Koroonavaktsiinide kõrvalmõjud FB, Delfi

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt