Video! Dr Sucharit Bhakdi: Kui sa teed selle süsti oma lapsele, sooritad sa kuriteo

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. detsember 2021 kell 16:11Foto: SERVUS TV

Dr Sucharit Bhakdi on tunnustatud epidemioloog ja ka eesti keeles ilmunud raamatute “Koroona valehäire” (2020) ja “Mask maha!” (2021) kaasautor, kes juhtis enam kui kakskümmend aastat meditsiinilise mikrobioloogia instituuti Johannes Gutenbergi Mainzi Ülikoolis. Oma alternatiivsete koroonaviiruse seisukohtade ja Saksamaal kehtestatud sunnimeetmete järjepideva kriitikuna on tema sõnavõtud ja isik sattunud peavoolumeedia hävitavate rünnakute alla. Toome teieni tema suvel salvestatud pöördumise, mis väikelaste alanud massvaktsineerimise valguses on taas päevakohane.

 

Sucharit Bhakdi vanemad on pärit Taist ja töötasid Saksamaal diplomaatilises teenistuses. Tema ema, kes on õppinud Johns Hopkinsi Ülikoolis (nüüd rahvusvaheline juhtiv teabeallikas koroonaepideemia alal) Baltimore‘is, tekitas pojas juba lapsena suurt huvi meditsiini vastu. Pärast meditsiiniõpinguid Bonni ülikoolis sai Bhakdi stipendiumi Max-Plancki immuunbioloogia instituudis Freiburgis ning Alexander von Humboldti fondi stipendiumi.

Oma videotes väljendab ta end alati väga selgelt, rahulikult ja kaalutletult ning oskab ka keerulisemaid asju selgitada kõigile arusaadavalt. Bhakdi koroona-teemalised Youtube‘i videod on jõudnud internetis miljonite inimesteni.

“Olen Sucharit Bhakdi, arst ja teadlane.

See võluvits, süst, peaks panema su immuunsüsteemi plahvatuslikult viirusega võitlema. Oleme alati olnud sügavalt mures, et see plahvatus alustab ahelreaktsiooni, mis tekitab veresoonte trombe. Trombe, mida keegi ei näe, aga tunnevad. Kui tromb moodustub ajus, tekivad tohutud peavalud, iiveldus, oksendamine, halvatus… Nii palju asju, mille üle paljud inimesed kurdavad.

Kuidas aru saada? On laboritermin, d-dimeerid.

Kui need sinu veres üles lähevad, tõestab see, et veres tekkis tromb. Mitmed Saksa arstid on mõõtnud patsientide veres d-dimeere enne vaktsineerimist ja päevi pärast vaktsineerimist, sõltumata sümptomitest.

Nad on avastanud, et trombide tekkimine on suuresti seotud kõikide vaktsiinidega. See tähendab, et kui sa teed selle süsti, siis lubad oma kehal tekitada reaktsiooni, mis võib olla surmav.

Seega, soovitan tungivalt inimestel mitte lasta end süstida. Täiskasvanuna sa võid seda teha, aga pead mõistma, et see on ohtlik. Ärge tehke seda süsti lastele, sest nemad ei saa ennast kaitsta.

Kui sa teed selle süsti oma lapsele, sooritad sa kuriteo.”

 

Originaalvideo: https://www.youtube.com/watch?v=mi5zxwDmJpQ

Telegramis avaldatud algselt 1. juulil 2021.

Foto: SERVUS TV

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt