Vaktsiinid ei peata koroonaviiruse levikut! Dr Sucharit Bhakdi: vaktsineeritud inimesed võivad olla nakkavamad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. mai 2021 kell 20:13Tuntud epidemioloog Sucharit Bhakdi, eesti keeleski ilmunud raamatu “Koroona valehäire” autor, on sundvaktsineerimise üks järjepidevamaid kriitikuid. Ta on kindel, et just vaktsineerimine on epideemia suurim liikumapanev jõud, sest vaktsineerimine ei ole mitte ainult kaitse nakkuse ülekandmise eest ühelt inimeselt teisele, vaid võib nn ülereageerimise efekti tagajärjel olla ka ise nakatumise põhjuseks. Üha enam vaktsineerimata inimesi kurdavad sümptomeid pärast kokkupuudet vaktsineeritud inimestega. Nii et vaktsineeritud inimesed võivad olla nakkavamad.

 

Antikehad ei suuda viirust peatada

Vaktsineerimise tulemusena tekivad antikehad asuvad inimese vererakkudes, dr Bhakdi kirjeldab intervjuus Bittel TV-le seda olukorda ilmekalt nii: “Kui me istume ühes toas, on see nagu vereringe. Antikehad ei suuda peatada viirust, mis tungib uksest sisse. See tungib läbi õhu kopsudesse, nii et inimesed ei saagi sellest ise aru.” See tähendab, et vaktsineerimine ei saa tõhusalt toimida, kuna antikehad asuvad hoopis mujal, mitte seal, kust viirus inimorganismi tungib.

Vaktsiinid põhinevad osaliselt nõrgestatud viirustel, mistõttu need ei saa enam paljuneda, vaid peaksid ainult aktiveerima immuunsüsteemi, selgitab tuntud epidemioloog. See tähendab, et viirus ei tohiks olla enam nakkav, kuid see ei ole nii. Pigem vastupidi: näiteks AstraZenecaga tehtud loomkatsed on näidanud, et “vaktsineeritud on sama nakkavad kui vaktsineerimata isendid”.

Bhakdi suhtub kriitiliselt ka mRNA vaktsiinidesse: “Siiani pole ühtegi heakskiidetud vaktsiini, mille korral võiks eeldada, et see kaitseb nakkuse eest – isegi kui seda – nagu ka paljusid teisi asju – pole veel üksikasjalikult uuritud.” Viirustest tuletatud vaktsiinidega kaitsesüstitud inimesed ise on muutumas koroonaviiruse kandjateks, hoiatab Bhakdi.

 

Vaktsineerimine pole lastele ohutu

Kuid eelnev ei ole ainus probl

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt