Dr Sucharit Bhakdi kevadel 2020: rahval tekib karjaimmuunsus, hirmukampaania tuleb lõpetada!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. november 2020 kell 14:20Toome teieni rahvusvahelise bestselleri „Koroona valehäire“ ühe autori dr Sucharit Bhakdi kevadised mõtted koroonameetmetest ja olukorrast maailmas. Tegemist on aprillis 2020 salvestatud intervjuuga, kus budistist doktor ütles, et rahval tekib karjaimmuunsus, soovitades teha ainult antikehade teste ja sedagi vaid vanematele inimestele. Bhakdi hinnangul saanuks juba siis kogu hirmukampaania ära lõpetada just antikehade testimisega.

 

Professor Bhakdi, mida te arvate antud teemast (koroonast)?

Mina isiklikult pean sellist laadi desinformatsiooni levitamist rahva seas vastutustundetuks. Pole põhjust arvata, et see epideemia uuesti ägeneb. Epideemia on infektsiooni ajaliselt piiratud levik. Kui välja arvata 1918. aasta Hispaania gripp, pole epideemiate puhul enam esinenud tõelist teist lainet, tollast gripilainet ei saa võrrelda tänapäevaga, kes seda siiski teha üritab, ei oma infektoloogiast piisavalt teadmisi. Mina eeldan, et kui need antikehade testid läbi viiakse, siis hakkab vaikselt selguma, et koroonaviiruse on läbi põdenud palju rohkem inimesi kui arvatakse.

Mina paneks ette, et testitaks ainult vanemaid inimesi – alates 65. eluaastast, ja kui nad siis näevad, et ka üle 65-aastastel on antikehad tekkinud ning nad on nakkuse kahjustusteta üle elanud, võtaks see asjaolu koheselt inimestelt hirmu.

See hirmutamine on väljakannatamatu. See ei ole normaalne, kui inimene mõtleb, et ainuüksi sellepärast, et ta on üle 65-aastane, on ta ohus ja talle ei tohi läheneda. Minu enda lapselapsed ja lapsed ei tohi kooli minna, sest nad võivad sealt viiruse kaasa tuua ja ma võin sellesse surra. See on nii vastutustundetu ja nüüd aitab sellest.

Ja mul on veel midagi südamel. Teate, see inimõiguste piiramine on lubatud ainult siis, kui selleks on tõeline vajadus. Nakkuskaitseseadus ei näinud seda kunagi ette kuni märtsi lõpuni, mil Saksamaal muudeti seadust, kusjuures välkkiirelt, nii et kellelgi polnud enne aimugi, kui see juba teoks oli saanud. Ma ei ole vandenõuteoreetik, aga juhtunu on lihtsalt hämmastav.

Järsku oli olemas seadus, mis annab tervishoiuministeeriumile põhimõtteliselt volituse Teie põhiõigusi piirama oma äranägemise järgi. Olin nõus sellega mõnda aega leppima, aga enam mitte.Saksamaa põhiseaduses on kirjas, et kui põhiõigusi piiratakse, tuleb meetmeid iga päev teaduspõhisuse seisukohast kontrollida ja kui seda ei tehta, on see põhiseadusega vastuolus. See on nii lihtne ja selge kui aamen kirikus. Miks pole see siis sakslastele selge? Ja miks Te ei nõua, et valitsuse nõustamine ei toimuks mitte ainult siseringi poolt, vaid kuulataks ka inimesi, kellel on teistsugune arvamus?

Selles riigis on nii palju uskumatult arukaid inimesi ja nad on ennast selgelt väljendanud. Ja poliitikute kohus on neid kuulda võtta. Elanikkonna nõustumist meetmetega võib seletada vaid sellega, et inimestel oli lihtsalt hirm, kuna neile oli öeldud, kui ohtlik see viirus on.

Ma ei suuda seda tänaseni mõista seda maskikandmise kohustust. On hästi teada, et nendest maskidest pole kasu, kui neid kasutatakse nii nagu neid kasutatakse, ja teiseks on need isegi ohtlikud. Maskid pole head ei lastele ega vanadele inimestele. Tegemist on siiski ainult viirusega, mitte millegi hullemaga.

Esialgu öeldi Austrias ka, et selliste maskide kandmine on mõttetu. Ja äkki tegi valitsus 180-kraadise pöörde, kinnitades, et maskid on olulised ja vajalikud.

Ja kui neid ei kanta? Siis on sellele vastav karistus. Meil on olemas isegi trahvide kataloog. Peaks olema piisavalt selge, et kohutavaid vigu pole tehtud mitte ainult Saksamaal, vaid kogu maailmas. Ja kui mõni poliitik ei suuda seda mõista, siis peaks ta teiste nõu kuulda võtma ja kui ta seda ei tee, on ta kohutavalt halb poliitik. Siis on asjad halvasti.

 

Allikas: https://bit.ly/2Kcjtym

“Koroona Valehäire” müügil Apollos

Foto: Canva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt