FDA plaanib edaspidi välistada COVID-19 vaktsiinide kliinilised uuringud?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. juuli 2022 kell 15:12See pole küll enam teab mis uudis, et FDA tegutseb alati farmaatsiatööstuse huvides, aga uued dokumendid paljastavad WHO juhitava FDA plaani välistada edaspidiseid vaktsiinide kliinilisi uuringuid. Nimelt, 24. juunil avaldas FDA oma agenda vaktsiinide nõuandekomitee (VRBPAC) kohtumisel, kus hääletataks orwelliliku “Tuleviku stsenaariumi” poolt 28. juunil. FDA väljastas koos juhenditega dokumendi, mis aitab tulevaste COVID-19 vaktsiinide turustamisel mööda hiilida kliinilistest uuringutest (sellest kirjutas ka James Roguski). Mis FDA-l siis täpsemalt plaanis on?

 

FDA “Tuleviku stsenaariumi” juhistega dokument on 18 lehekülge pikk ning sisaldab kõigest 19 viidet – 9 neist on eeltrükid ehk uurimuse esmatrükid või Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskuse (CDC) siseringi uudiskirjadest (MMWR) pärit kirjutised, mis pole üldse läbinud eelretsenseerimise etappi. Kogu see “uurimus” võib vabalt valmida vaid paari tunniga ning otsustada selle põhjal tulevaste COVID-19 vaktsiinide kasutamise üle tundub ei millegi muu kui hullumeelsusena.

Isegi kui 6. aprilli kohtumist käsitleti kui avastusterohket arutelu, mis ei jõudnud mingisuguste põhjapanevate järeldusteni, siis viimast FDA “Tuleviku stsenaariumit” esitletakse kui kindlat plaani.

 

Juhisdokumendi põhiargumendid, mis FDA lauale lõi

FDA leiutab järjepidevalt jalgratast, aga sellel pole paraku pidureid:

  1. COVID-19 vaktsiinid töötavad väga hästi ja on tõhusad. Tõhustusdoosid on nagu kirss tordi peal – viidatakse Iisraeli 10-nädalase andmestikule, mis näitab kasutegurit vanuritele.
  2. Kuna viirused muteeruvad kiiresti, siis on see paratamatu, et peab kogu aeg tõhustusdoose juurde tegema.
  3. Vaktsiinide algtähendust tuleb muuta ning rohkem ei tehta põhjalikumaid kliinilisi uuringuid COVID-19 kohta, sest seda viirust on juba piisavalt u
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt