Teadlane Covidi süstidega kaasnevast: statistika näitab selgelt, et vaktsineerimisega tõuseb ka suremus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. aprill 2022 kell 8:13Wikimedia Commons / Administración del Principado de Asturias / CC BY-SA 4.0

Dr Spiro Pantazatos on New Yorgis asuva Columbia Ülikooli teadlane, kes on hiljuti avaldatud vaktsiinidest põhjustatud suremuse määra uuriva teadusartikli kaasautor. Pantazatose esialgne reaktsioon COVID-pandeemiale ühtis 100% peavooluteadusega, aga aja jooksul ilmnenud andmed ja nende teaduslik usaldusväärsus sundisid teda meelt muutma. Pantazatos on nüüdseks veendunud, et COVID-i süstidega seotud risk on võrreldav COVID-isse nakatumise riskiga 2020. aastal, kuna süstimisega kaasnevad riskid suurenevad iga doosiga. Tema sõnum teadlastele on leida oma hääl ja lõpetada vaikimine. Alljärgnev artikkel avaldati algselt dr Mercola kodulehel kolumnisti ja ajakirjaniku-blogija Tessa Lena kommentaarina Pantazatose intervjuule. Telegram avaldab selle kommentaari tõlke, täieliku stsenogrammi leiate artikli alt.

 

Dr Spiro Pantazatos on 2021. aasta oktoobris COVID-i vastu vaktsineerimisega seotud riske, täpsemalt vaktsiinidest põhjustatud surmajuhtumite määra uuriva artikli kaasautor.

Pantazatos töötab Columbia ülikoolis kliinilise neurobioloogia abiprofessorina ja on New Yorgi osariigi psühhiaatriainstituudi teadur. Tema eelretsenseerimata uuring keskendus COVID-i vastase vaktsineerimisega seotud suremuse riski vanuselisele uurimisele.

 

Miks Pantazatos suremusmäära uurima hakkas

Pantazatos kirjutab: „COVID-i vaktsiinist põhjustatud raskete kõrvalnähtude ja surmajuhtumite täpsed hinnangud on SARS-CoV-2 koroonaviiruse vastase vaktsineerimise ja korduva vaktsineerimise riski-kasu suhte analüüsimisel eri vanuserühmades kriitilise tähtsusega. Olemasolevad seireuuringud ei ole aga mõeldud eluohtlike juhtumite ega vaktsiinist põhjustatud surmajuhtumite (VFR) usaldusväärseks hindamiseks.“

Asjakohases analüüsis kasutati vaktsineerimismäärade piirkondlikke erinevusi, et prognoosida kõigist põhjustest tulenenud suremust ja mitte-COVID-surmasid järgnevatel ajaperioodidel, kasutades kahte sõltumatut avalikult kättesaadavat andmekogumit USA-st ja Euroopast (vastavalt kuu ja nädala andmed).

Pantazatos üritab veel praegugi leida oma artikli avaldamiseks rahastajat, sest kõik teadusajakirjad, millele ta oma uuringu esitas, on seni selle tagasi lükanud.

Pantazatosega tehti intervjuudesarja Perspectives on the Pandemic raames ja dr Mercola sõnul on tegemist vapustava esinemise ja sõnumiga: tema esitlus on nii põhjalikult argumenteeritud ja tasakaalukas, et see võib olla “see” video, mille saad saata oma sõpradele, kes on sind pandeemia asjus hulluks (Eestis lamemaalaseks) nimetanud!

Pantazatose COVID-positsioon oli esialgu 100% “peavool” 

Pandeemia alguses oli Pantazatos nagu enamik teisi teadlasi väga liigutatud erksatest piltidest, mille meedia meile ette söötis. Ta kartis väga nakatuda ning plaanis end koguni oma kodus täielikult isoleerida, kuni vaktsiinid välja tulevad.

 

Mis sundis teda skeptilisemaks muutuma

Kuid siis hakkas ta asja uurima ning tutvus näi

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt