Alternatiivsed ravimeetodid: kodune akupunktuur

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. august 2013 kell 20:23eciwo-body-mapUuesti leitud akupunktuuri abil on võimalik väga lihtsalt iseennast ravida, tehes seda kergesti leitavate punktide hõõrumisega. Tulemused on üllatavad, vahendab Alkeemia dr Jaan Suurküla artiklit.

 

Meetod põhineb Hiina Shandongi ülikooli akupunktuuri professori Yingqing Zhangi revolutsioonilistel avastustel. Mitmeaastase põhjaliku teadusliku uurimise abil arendas ta uut arusaama akupunktuuri kohta. Ta leidis, et igas kehaosas on olemas info terve keha kohta embrüonaalses vormis. Ta nimetas seda ECIWO = Embryo Containing Information of Whole Organism.

Selle arusaama alusel lõi ta väga lihtsa meetodi, mille abil igaüks saab end tervendada. Tema kogemus näitas, et meetod töötas 92% tema ravitud inimeste juures.

 

Zhang kadus ja tema uurimisinstituut hävitati

Professor Zhang teatas, et sellega saab iga inimene ravida ennast lihtsal kombel ja et tulemused on paremad kui tavalise akupunktuuri puhul. Ta ütles, et isegi rasked kroonilised haigused võivad paraneda. Teaduslikult on dokumenteerinud paranemist üle miljoni patsiendi puhul.

Ilmselt häiris see väga tuntud võimsaid tegelasi. Zhangi kliinik hävitati 2004. aastal ja põletati kõik tema ulatuslik dokumentatsioon, kaasa arvatud kõik haiguslood ning viidi kaasa ka professor Zhang. Peale seda pole temast ühtegi elumärki.

Õnneks käis ameeriklane Stephen M. Coleman õppimas professor Zhangi juures ja tema annab oma teadmised edasi. Zhang ise korraldas nii, et tehti mitmeid videoid ning publitseeriti mitmeid tema artikleid veebis inglise keeles.

 

Bio-holograafiline seadus

Zhang avastas nn bio-holograafilise seaduse, mis seletab, kuidas akupunktuur, refleksoloogia, shiatsu, pulsi diagnoosimine jne töötavad. Põhimõtteliselt on igas organis ja igas kehaosas olemas info terve keha kohta ja sellega on ka iga kehaosa seotud terve kehaga. See tähendab, et iga organ ja kehaosa reageerib, kui teatud organ haigestub.

Igas kehaosas on olemas terve keha representatsioon. Igas kehaosas on sama punktide järjestik. Näiteks leidub pea punkt laubas, kurgu ees ja talla tagumises otsas.

 

Praktiline ja lihtne ravimeetod

Zhang leidis, et kõige praktilisem oli rakendada seda teavet nimetissõrme metakarpaal-luul. Ta avastas pärast süstemaatilist uuringut, et selles luus on esindatud terve keha. Uuring tõestas näiteks järjekindlalt, et kui peas on häire, siis on tunda valu selle luu alumises otsas. Ja kui jalg on haige, on olemas hell punkt teises otsas. Sama kehtis kõikide teiste kehaosade kohta, nagu näete pildil.

 

hand-points

Head = pea, neck = kael, upper limb = käsi, lung-heart = kopsud ja süda, liver = maks, stomach = kõht, duodenum = kaksteistsõrmiksool, kidney = neerud, waist = vöö, lower abdomen = kõhu alumine osa, leg-foot = jalg.

 

 

Diagnoos

Diagnoosimist tehakse kas sõrmeotsaga või näiteks pliiatsi kustukummiga. Surutakse suhteliselt kõvasti luu vastu ja uuritakse, kas koht on tundlik. Seda saate ka ise teha. Diagnoos ei ütle küll otse, mis haigus teil on, küll aga näitab, mis kehaosas on häire.

 

Teraapia

Teraapia seisneb lihtsalt selles, et hõõrutakse valusat punkti 10 minutit üks kord päevas. Vahel tekib iiveldus või nõrkuse tunne. See tähendab, et puhastus ja ravimisprotsess on efektiivselt käivitunud (loodusravis on hästi tuntud, et väsimus on paranemise märk – keha eelistab paranemist teiste tegevuste ees ja suunab seetõttu oma energiad sellele). Aga kui te ei tunne ka mingit reaktsiooni, töötab see teraapia enamasti.

Selles videos näidatakse mõningaid märkamisväärsed tulemusi ja lõpupool saab näha, kuidas teha eneseravi.

 

Loomulikult on tähtis, et te ei püüa ennast terveks ravida ainult selle meetodi abil, kui teil on tõsised haiguse tunnusmärgid. Sel juhul on kindlasti vajalik ka konsulteerida arstiga. Kui aga diagnoos on tehtud ja kui arst kinnitab, et tavaline meditsiin ei saa aidata, vaid summutab sümptome teie haiguse või häire puhul, siis on hea proovida seda meetodit. Parimal juhul saavad isegi suured häired ravitud selle abil, lubas professor Zhang.

/–/

 

Haiguslikud seisundid, mille puhul on sellest teraapiast abi:

– ühepoolne raske halvatus (täielik liikumisvõime taastatud, ka näidatud videos ülal)

– ajuvigastus ajupõrutuse tõttu

– kõrge vererõhk

– unehäired

– peavalu

– migreen

– maohaavad

– artriit

– radikuliit

– kaela valud (selgroo spondüliit)

– selja valud

– pärgarterite haigus

– eesnäärme suurenemine

– vähist põhjendatud valud

 

Loe kogu artiklit portaalist Alkeemia.

Allikad: Alkeemia, dr Jaan Suurküla koduleht

Fotod: doctorjaan5.wordpress.com

 

Toimetas Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt