Alternatiivsed ravimeetodid – mis on Bachi õieteraapia?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2023 kell 10:45Bachi õieteraapia on üks holistilistest loodusteraapia liikidest, kus raviks kasutatakse taime õisi. Õietilga preparaadid sisaldavad taimede energiat, mis tasakaalustab emotsionaalset seisundit ja leevendab psüühilisi probleeme, taastades seeläbi inimese keha isetervendamise võimet.

 

Inglise meditsiiniteadlane, bakterioloog, kirurg ja patoloog Edward Bach (1886–1936) pööras haigete ravitsemisel suurt tähelepanu haiguse süvapõhjustele, olles veendunud, et kehas avalduv tõbi saab alguse inimese hingeseisundist. Otsides krooniliste haiguste algpõhjust, jõudis Bach järeldusele, et selleks on ebakõla keha ja hinge vahel. Piltlikult öeldes: kui hing on haiget saanud, annab ta meile keha kaudu märku. Õieteraapia on Edward Bachi elutöö, mille tunnuslause on “Ravi haiget, mitte haigust” ning mis põhineb 38 ravipreparaadil.

Igale tundeseisundile oma taim

Iga ravim on seotud ühe põhilise emotsiooniga. Näiteks Mimulus vastab hirmule ja ärevusele, mida põhjustab mingi konkreetne teadaolev asi. Kibuvits ehk Wild Rose vastab tuimusele ja huvi puudusele kõige vastu, mida elu pakub.

Bach lõi oma ravisüsteemi lihtsana, nii et see o

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt