Alternatiivsed ravimeetodid ja vähk

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. juuli 2013 kell 10:15 

5. juunil andis raadiosaatele “Coast to Coast AM“ intervjuu tervisevabaduse propageerija, vähktõve uurija, endine kulturist ja kirjanik Ty Bollinger.

 

Pärast vanemate suremist vähki keeldus Bollinger aktsepteerimast arusaama, et keemiaravi, kiiritusravi ja kirurgia on kõige tõhusamad viisid vähi vastu võitlemisel. Ta hakkas uurima meditsiinitööstust ja kõige tõhusamaid alternatiivseid vähiravimeid. Bollinger on leidnud hulgaliselt tõendeid, et sõda vähiga on pettus, mida juhivad rahvusvahelised ravimitootjad.

Nüüd on ta võtnud oma missiooniks jagada oma arvamust ja teadmisi, et enamikku haigusi, sealhulgas vähki, saab kergesti vältida ja ravida ilma ravimite ja operatsioonideta.

 

Mis põhjustab vähki?

Nagu kõik elusorganismid, toodab ka meie keha defektiga rakke, mis paljunedes tekitavad kasvajaid. Selliseid rakke avastavad ja hoiavad vaos erinevad organismi kaitsemehhanismid.

 

 

 

Vähk tekib siis, kui sul on kahjustatud immuunsüsteem, mis ei suuda defektiga rakkudega toime tulla. Seda põhjustavad toksilised ained toidus, vees ja keskkonnas. Meie esivanemad, kes sada aastat tagasi elasid, sõid orgaanilist toitu, vesi ja õhk olid puhtad kemikaalidest ja elektromagnetlainetest ning seetõttu oli ka nende immuunsüsteem tugev.

Tänapäeval on õhk saastunud tööstusest, toit on geneetiliselt muundatud ja vees on naatriumfluoriid. Maailma Terviseorganisatsiooni hinnangul põeb 41% inimestest, kes on praegu elus, lõpuks mingit tüüpi vähki. Ainus võimalus hoida oma tervist optimaalsel tasemel, et vähki ei tekiks, on süüa tervislikku toitu ja teha trenni.

 

Kas joogivette lisatud naatriumfluoriid tekitab samuti vähki?

Jah, see on samuti üks mürkidest, mis tuleb tööstusest saasteainena ning lisatakse vette, et hambakaariest ära hoida. Kahjuks on naatriumfluoriid aga toksiin, mis tekitab luuvähki ja peale selle vähendab 2007. aastal tehtud Harvardi ülikooli uuringute kohaselt ka inimese IQ-d. Samuti ei saa märkimata jätta asjaolu, et isegi hambapastatuubil on kirjas, et kui laps neelab seda liiga palju alla, siis tuleb võtta ühendust arstiga.

 

Mis on aspartaam?

Aspartaam on üks kõige hullemaid aineid, mida toitudesse suhkru asemele lisatakse. USA Toidu- ja Ravimiameti (FDA) toksikoloog Adrian Gross ütles USA Kongressile lähtudes uuringutest, et aspartaam tekitab ajuvähki. James M. Schlatter, keemik, kes töötas G. D. Searle’i heaks, tegeles rotimürkidega ja leidis, et üks nendest on magus ja sellest sai hiljem aspartaam. See aine koosneb aspargiinhappest, fenüülalaniinist ja metanoolist. See oli isegi Petangonis bioloogiliste relvade nimekirjas kuni 1976. aastani ning hiljem hakati seda toitudes kasutama, hoolimata kahekordsest keelustamisest FDA poolt. Praegu on aspartaami oma turult välja löönud vaid Jaapan ja Hiina.

 

 

Kas me oleme võitmas vähivastast sõda?

Me ei ole võitmas vähivastast sõda, mille USA president Nixon üle neljakümne aasta tagasi välja kuulutas. Inimesi sureb vähki rohkem kui kunagi varem ja standardravi nagu kirurgia, kiiritus- ja keemiaravi on üldjoontes muutumatuna püsinud. Põhjus, miks asjad ei ole muutunud, on see, et need standardsed lähenemised on äärmiselt tulusad ravimitööstusele.

 

Kas kanepiga on võimalik vähki ravida?

Kanep on hea vähiravim ja ennetaja, kuid aitab ka valu puhul ja tõstab isu. Nii Harvardi ülikooli kui ka mitme teise teadusasutuse uuringud on näidanud, et kanep aitab kopsu-, rinna-, eesnäärme-, aju- ning verevähi vastu võidelda. See on üks paremaid ravimeid, millega vähki ravida, aga kuna see ähvardab vanu meditsiinilisi ravimeetodeid nagu kiiritus- ja keemiaravi ning lisaks sellele kanepit ei saa patenteerida, siis ravimitööstus hoiab sellest eemale.

 

 

 

Mis on Flexneri aruanne?

Flexneri aruanne oli vahend loodusliku meditsiini tõrjumiseks ja selle tellis naftatööstuse suurärimees John D. Rockefeller, kelle eesmärgiks oli saada monopol farmaatsiatööstuses. Abraham Flexner külastas kõiki USA meditsiinikoole ja 1910. aastal esitatud aruanne nõudis meditsiinilise hariduse standardiseerimist. Rockefeller kasutas meediat, et tekitada avalik pahameel aruande tulemusest ning Kongress kuulutas Ameerika Meditsiiniassotsiatsiooni ainsaks organiks, millel on õigus anda meditsiinikoolidele litsentsi. Meditsiinikoolide reguleerimine sobis õlimagnaadile suurepäraselt, sest sellega sai hävitada loomuliku konkurentsi.

 

Kuidas hoida end rinna- ja eesnäärmevähi eest?

Rinna- ja eesnäärmevähk võib olla seotud kehalise aktiivsuse puudumisega. Need, kes töötavad laua taga ja teevad vähe trenni, peaksid iga päev 20 minutit minibatuudil või hüppenööriga hüppama. See stimuleerib lümfisüsteemi, mis on esmane detoksifikatsiooni süsteem organismis.

 

 

 

Kui paljud lapsed põevad vähki?

Kahjuks viimasel ajal on see laialdaselt levinud nähtus. Mind šokeeris Thomas Navarro juhtum – see poiss, kellel oli ajukasvaja. Tema vanemad tahtsid talle teha Stanislaw Burzynski paljulubavat antineoplastilist ravi, millega on täielikult paranetud, kuid USA Toidu- ja Ravimiamet ei lubanud seda enne, kui lapsele on tehtud keemia- ja kiiritusravi. Paraku aga ametliku surmatunnistuse järgi suri Thomas Navarro keemiaravi mürgistuse tagajärjel ega jõudnudki antineoplastilist ravi saada.

 

 

 

Kuula intervjuud siit (algab 0:38:26).

Ty Bollingeri kodulehekülg https://www.cancertruth.net/

Fotod: wisdom-square.com, 4.bp.blogspot.com, tokesignals.com, stbaldricks.org, topnews.in

 

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt